Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kulturális közfoglalkoztatás...

Kulturális közfoglalkoztatás OSZK követelmény; érettségi + számítógépes alapismeretek -> melyik bér illet meg?

Figyelt kérdés
2016-ban voltam már ugyanígy kulturális közfoglalkoztatott az OSZK-n keresztül ugyanígy a helyi könyvtárnál. Akkor a 101 ezret kaptam bruttóba. Most ugyanezért a munkáért úg hogy megvan ugye az érettségim és a bölcsész diplomám is a közvetítőlapra a 89 bruttót írták rá. Jelezzem ezt vagy azóta változott, hogy miért jár a 106 ezres bruttó? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 22. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahol én voltam közmunkán ott szakirányú végzettségre kaptunk br 106-ot, nem odaillő végzettséggel pl érettségi + fodrász okj már csak br 81-et kapott a kolléganő. Valahol a végzettségeddel és a munkaköröddel lehet összefüggésben a dolog.
2019. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most nézem hogy anno FEOR 4112; Általános irodai adminisztráció volt, most pedig FEOR 4133 04; Könyvtári nyilvántartó a munkakör. Nekem pedig a legmagasabb végzettségem japán szakos mesterdiploma. Gondolom az a gond, hogy semmi közöm a könyvtári dolgokhoz, hiába nem azt csinálom a valóságban.
2019. ápr. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!