Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fanszőr szobrászként mennyit...

Fanszőr szobrászként mennyit kereshetek eleinte?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 22. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hány helyen fogják kiállítani az alkotásaidat, illetve hogy tehetősebb emberek fogják-e vásárolni a műremekeidet.
2019. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
0 Ft. Ilyen baromságra nincs kereslet.
2019. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akit az ilyesmi érdekelne, az sztem olyan elszállt agyament, hogy hacsak nem örökölt egy vagyont, az árokparton fordul fel éhen, így nincs erre se egy vasa se :D

Hacsak nem krrva, de azoknak meg sztem ez a része tökmindegy, ha már találtak balekot maguknak, az már meg fogja őket krni így is úgy is.

2019. ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
:) Ha nő vagy talán sokat.
2019. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4, gondolod? Én férfi vagyok, de biztos ezer jobb helyet tudnék a pénzemnek, mint hogy ilyen marhaságokra költsem. Hogy csak azért fizessek, hogy valami nő matasson a tökömön, akit még meg se lehet dugni, mert az nem a szolgáltatás része..? :P Akkor már inkább valami ribi jobban megérné, ha éppen ilyesmire lenne affinitásom. De én még azért se fizetnék, viszont olyanok már vannak, akik azért igen.

Ilyesmire legfeljebb feslett nők lennének kaphatók, a nőkre jellemző, hogy műkörmöt, frizurakölteményeket meg hasonlókat csináltatnak maguknak, ez is hasonló kategória, csak a perverzebb fajtából.

2019. ápr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Seggszőr szobrász is van?
2019. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!