Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz bekerülni...

Mennyire nehéz bekerülni légiutas kísérőnek a Wizzairhez?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy nagy a szelektálás, és sokakat elküldenek. Na már most, ha valaki oda jelentkezik akkor az szerintem valamennyire illik is ahhoz a munkakörhöz, mégsem kap felvételt.

Akik utaztak már Wizzairrel, milyen emberek a légiutas kísérők (nők, férfiak egyaránt)?



2019. ápr. 22. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

beszélj 2-3 nyelvet (angol,francia,német pl)

nézz ki jól

ne legyél alacsony

bírd a stresszt.

ezek minimum elvárások

2019. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
+ kedvesség, türelem, jó problémamegoldó képesség, stb.
2019. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A jó probléma megoldó képesség az hogy?

Honnan tudhatom, hogy van-e képességem ehhez?

2019. ápr. 23. 10:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, a kérdéseidből azt szűrtem le, hogy még SOHA nem utaztál sem repülőn, sem Wizzairrel.

Javaslom, hogy mivel ezek fapados járatok, s időnként nevetséges összegért vannak repülőjegyek, előszö9r utazz el valahová - vannak városok, ahonnan akár aznap haza is jöhetsz - és próbáld ki a dolgot: ott meglátod, mit csinálnak a légiutas kísérők és talán még kérdezgetheted is őket erről.


Problémamegoldó képesség: rosszul lesz egy utas, mit teszel? bepánikolsz vagy alkalmazod a megtanultakat (elsősegély, stb)

2019. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem repültem még valóban, nagyjából tudom mit csinálnak, de, hogy hogy viselkednek stb. azt nem. Ezt az utazást ki fogom próbálni.
2019. ápr. 23. 11:30
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

A viselkedést nem lehet megtanulni. Azt otthonról hozza az ember. De biztos vannak alapelvek, mint pl: Első az UTAS aki fizet! Én egy magán idősotthonban dolgozom 10 éve. Én azt vallom hogy első a LAKÓ ohaja, második a HOZZÁTARTOZÓ kérése!

Az egodat hagyd otthon. Egy szolgáltatást akarsz nyújtani,ezért a fizető vendég szava a biblia.

2019. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hiány van, mert a munka mennyiségéhez (sokat kell dolgozni és szinte végig állni, szaladgálni, mosolyogni) és minőségéhez (sok stresszt okoz MINDIG elviselni egyes utastípusokat) képest nem fizet a Wizz olyan sokat. Szóval gyakran van felvételi, de nem teltházzal, nem feltétlen macerás az első körön túljutni, ha beszélsz angolul, tudsz emberekkel együttműködni és megvan a minimum magasságod (bár már utóbbinál is hallottam, hogy elnéznek mínusz 1-2 centit, ha eléred, amit kell). Viszont a képzésen meg kell tanulni mindent, különösen az életmentésre, vészhelyzetre vonatkozó gyakorlatokat, ott nem nézik el, ha nem veszed komolyan.
2019. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A munka mennyiségével nem szoktak gondjaim akadni, az nem tántorít vissza. Az angol is megy, nem hiszem, hogy pont azon buknék el.

183 centi vagyok, szerintem az elég szokott lenni, úgy hallottam, hogy az sem jó, ha valaki túl magas.

2019. máj. 5. 21:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Eloszor utazz repülőn, mert ha pl fáj a füled a repüléstől,akkor kár ezen gondolkodni is. A wizzairnél dolgozom, ha gondolod írj privátban és válaszolok a kérdéseidre.
2019. dec. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!