Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szereted a munkad? Mit csinaln...

Szereted a munkad? Mit csinalnal szivesen?

Figyelt kérdés
Hiaba keresek 300e ft ot. Szovesen valtanek. De fogalmam sincs mit csinalnek.
2019. ápr. 23. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én multinál (T betűs) kerestem nettó 1,5 milliót havonta, gyűlöltem.

Most méhészkedem és borászkodom a Balatonfelvidéken, imádom. Életem legjobb döntése volt, hogy váltottam.

2019. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A munkam a hobbim, zeneket irok. Neha buntudatom van, hogy mennyit kapok erte az ugyfelektol, mert ezt csinalnam akkor is, ha nem fizetnenek erte, nyilvan hobbikent. Imadom az eletem, az az igazsag.

Remelem Te is rajossz, hogy mit szeretsz, mihez ertesz igazan, miben tudsz jobb/olcsobb/gyorsabb lenni, vagy jobb ar-ertek aranyban adni/szolgaltatni, mint masok, aztan meg is van a jackpot az elet nevu jatekban. Ezutan mar legfeljebb az lehet cel ilyen teren, hogy ugyanazt a penzt - vagy tobbet - kevesebb befektetett energiaval erd el.

2019. ápr. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy kifejezetten szeretném, de nem is utálom. Inkább olyan semleges. Néha rámjön, hogy nagyon váltani kellene, máskor meg örülök, hogy ilyen melóm lehet. Szóval vannak olyna előnyei amik miatt nem biztos, hogy könnyen tudnék váltani, viszont rengeteg hátránya is van, amik miatt pedig folyamatosan bennem van az, hogy keresnem kellene más helyet.

A legnagyobb baj, hogy fogalmam sincs, mit csinálnék szívesen. Azt érzem, hogy mindenképpen tanulnom kellen még valamit, akár csak egy OKJ tanfolyam szintjén is, de egyszerűen nem tudom mi lenne az, ami érdekelne.

2019. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: És lehet tudni, milyen munka ez?
2019. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!