Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Plazmaadók-ti mire költitek a...

Plazmaadók-ti mire költitek a pénzt, tulajdonképpen mihez segít benneteket hozzá?

Figyelt kérdés

Ahová én járok 4e Ft-ot plusz 2e Ft vásárlási utalványt adnak. Negyed éves kontaktlencsémet plusz fél évente fogorvoshoz járok, ezekre szoktam félretenni plusz hazautazás vidékre. Az ajándék utalványból bevásárolni szoktam főzéshez.

Egyedül élek, albérletben. Nem járok heti rendszerességgel, van, hogy úgy megyek, de van, hogy kimarad 1 hónap is...Sok dolgozó embert látok (nálam jóval idősebbeket) 50 körülieket is és elgondolkodtam...



2019. ápr. 24. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan arra mint a többit. Pénz, pénz.
2019. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Eliszom, kannas borra vagy tiplire
2019. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fizetéskiegészítés. Én személyesen nem járok de pár munkatárs igen és szimplán azért járnak mert a kevés fizetésüket megdobja.
2019. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jogosítványra koltom. Másképp esélyem se lenne kifizetni. Lassan remélhetőleg végzek vele, akkor le fogom csökkenteni havi 1-re. Most atlag havi 4-et csinálok, de volt már 5 is...
2019. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!