Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudok választani munkát....

Nem tudok választani munkát. Mit tegyek? Adjatok tanácsot kérlek

Figyelt kérdés

Feltettem Internetre az önéletrajzomat, hogy keresek állandó munkát. Hívtak is, de többnyire 3 műszakos munkába hívtak. Én 2 műszakos munkába szeretnék menni, éjjeli műszak nélkül.


Van itt egy olyan munka, hogy minőségellenőrzés. Mit jelent ez? Milyen munka ez?


2019. ápr. 25. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban az elkészített termékek minőségét kell ellenőrizni. De általában azok is 3 műszakosok.
2019. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha gyárba mész ott nagyrészt 3 műszak van. Minőségellenőrként meg főleg. Sok gyárban két műszakban van a normál gyártás de éjszakás műszakba is kell minőség ellenőr ha valami alapanyaggyártás van.
2019. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod mit jelent a minőségellenőrzés, akkor nem akarsz ilyen munkát végezni egy gyárban, hidd el nekem.


Bármi probléma van a termékkel amit nem vettél észre és utólag kiderül, hogy szériában gyártották a sz@rt amire te azt mondtad, hogy ok mehet, akkor nagyon nagy lebaszásra számíthatsz, prémium ugrott, lehet ki is rúgnak.


Mivel fogalmad sincs mit jelent ez a beosztás, nem javaslok neked ilyen munkakört, csak akkor ha esetleg van jó ismerősöd / rokonod aki már ott dolgozik minőségellenőrként.


Egyébként meg valszeg fel sem vesznek ilyen fogalmatlan és szakirányú végzettség nélküli embereket, hülyékből nincs hiány, nekem elhiheted. Menj el operátornak, képezd magad és idővel talán előrébb tudsz lépni.

2019. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!