Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést szokott kérni...

Mennyi fizetést szokott kérni egy bejárónő/takarítónő?

Figyelt kérdés
2007. dec. 6. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Haveromék takarítónője tavaly még 500Ft/óra bérrel dolgozott... szerintem a legtöbb kb ennyit kér el.
2007. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
A munkahelyemen dolgozó takarítónő is 500- at kér óránként.
2007. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%
500,- Ft/óra abban az esetben, ha kézpénzfizetési számlát ad. Különben ezen a téren is meg kellene szüntetni a "feketemunkát".
2007. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Szia! Én/Mi ezzel foglalkozunk. Egy normál napi takarításnál lakáson vagy kis irodában 800-2000.- ft a nettó órabér. Ne keverjétek össze az irodai alkalmazott takarítót vagy a hipermarketekben dolgozó takarítókat mert ők valóban 300-500.- ft között keresnek, ehhez társul a horror óraszámuk és így keresnek ?bejelentve? havi 80000.- körül.

Nálam 800.- ft az alap amit én kifizetek egy alkalmazottnak óránként. De nagyon nehéz megbízható becsületes takarítót találni mert azért valljuk be ez egy bizalmi állás. Senki nem enged be szívesen idegeneket a lakásába/irodájába, hogy az ott a saját holmiai között pakolásszon, rakodjon, kimosson utánna, és stb.

Ha találtál egy jó, megbízható bejárónőt BECSÜLD MEG! Engem a sajátom (bár én is ezt csinálom) a saját szemem előtt lopott meg.

2007. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én otthoni takarító nénim tőlem 4000 forintot kér egy alkalommal, hetente kétszer jön, 10-től 3-ig dolgozik, és minden csillog-villog. Porszívózik, felmos, ablakot pucol, wc-t, fürdőszobát takarít, de ha kérném, mosna, vasalna is. A takarítószereket én veszem, vagy ha épp nincs otthon valami, ő megveszi, és én külön kifizetem neki. Megbízható, ott merem hagyni egyedül a lakásban. Mástól 5000 forintot kér ugyanezért.
2008. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
96%
2000 Ft
2009. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ennyit írtatok, most lett újra aktuális a dolog. Olyan szinten kidőltem itt a tavaszi nagytakarítástól, hogy megfogadtam, inkább megfizetem az árát, csak ne nekem kelljen ezt csinálni mégegyszer. Egy ilyen nagytakarítás jellegű dolog mennyibe szokott kerülni?

Nagyon durva, mert hirdetést sehol nem találok a neten.

2010. ápr. 3. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól is függ, hogy hol laksz: városban vagy kistelepülésen, esetleg olyan vidéken, ahol nagy a munkanélküliség. Logikus, hogy az utóbb említett helyen olcsóbban lehet találni takarítónőt. Nekem 400 Ft-os órabérért (évente szoktam emelni valamennyit) van egy nagyon megbízható takarítónőm, de kis faluban lakunk.
2010. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Szia!

www.takaritas.xls.hu

Nézd meg, precizek, ügyesek. Kimennek előzetesen egyeztetni. nekem nagyon szimpi a hölgy!

2010. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Azért "jobb" helyeken nem értékelik le ennyire az ember munkáját, hogy az órabér 500 ft (Mo-on a melósnak csak 400-500 forintos órabér jár). Az átlag órabér 1000 Ft. Ennyit igazán ki lehet fizetni! Aki takaríttat néha próbálkozzon meg a lakás teljes kitakarításával és utána lehet véleményt írni, hogy mennyiért is csinálná meg? Főiskolával takarítok mert a koromnál fogva le vagyok írva?!
2011. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!