Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Napi 3 órát dolgozom. Mihez...

Napi 3 órát dolgozom. Mihez kezdenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szeretnék még csinálni valamit, amiből pénzt is látok. Nem szeretnék alkalmazott lenni másnál, egyik sem lehet olyan rugalmas, mint a mostani főnököm.


Ti mit tennétek a helyemben?


2019. ápr. 26. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Vallalkoznek
2019. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez a pénz elegendő a megélhetésedhez, akkor a szabad idődet fordítsd tanulásra, a kedvenc hobbidra, ha nem elég, akkor keress mellé másik munkát, ami a megélhetésedet is biztosítja. Semmit nem írtál arról, milyen végzettséged van, mit dolgozol , így hogy adjunk értelmesebb tanácsot?
2019. ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, és biztosan nem vállalkoznék, ugyanis napi 3 órai munka mellett - egyéni vállalkozóként - csak főállású vállalkozó lehet, aminek piszok magas adója van.
2019. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Piszok magas 50k huf? :D
2019. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

#4


Direkt nem írtam az 50 ezerret, mert abba állandóan beleköt valaki - erre most látom, így is sikerült belekötni. Egészségedre!


Ott van a másik kérdés, 1-2-vel ez alatt. lézerrel gravírozna dísztárgyakat: szerinted Ő pl. hogy fogja kihozni az első 2-3 hónapban az 50 ezer KATA-s vagy 80 ezer ft tételes költségelszámolású adót?

Sehogy.

Nyilván egy több éve működő vállalkozásnál nem sok az 50 ezer, de kezdőként mindenképp.

2019. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérdező valószínűleg teljes munkaidőben alkalmazott. Mint sokan mások ő is csak ül három órán túl, amit munkával tölt. Nézd meg az Upwork oldalt. É.v.ként
2019. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

8 órára vagyok bejelentve. Vállalkozás indítása, az adók meg minden iszonyat sok pénz. Egyelőre nincs félretett pénzem, most kezdtem csak dolgozni.

A megélhetésemhez bőven elég, de azért szeretnék minél több pénzt. A szakmám olyan, amivel semmit sem tudok kezdeni, csak valaki alkalmazottja lennék, 2 helyen pedig ezt nem akarom (egészségügy).


Őszintén szólva én sem tudom mit tudnék csinálni, gondolkozok valami kézműves tárgyakon, de ahhoz is vállalkozni kéne, feketén nem merek ilyet csinálni. Meg nem tudom, van-e rá kereslet a mai világban, pénzt bukni meg nem akarok...

2019. ápr. 26. 15:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem pl sok lenne az 50ezer, ennyit gondolom eleinte nem tudnék kitermelni. nem a saját pénzem ellensége akarok lenni
2019. ápr. 26. 15:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem valo neked a vallalkozas, tulaggodod.
2019. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha meg sem próbálod, meg nem tudhatod, mit tudsz elérni. Kockázat nélkül éled le az élet minden területét?

Ha teljes munkaidőben vagy bejelentve, csak 25 ezer a befizetendő KATA.

2019. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!