Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Választási napon vasárnap...

Választási napon vasárnap 5-24-ig épületőrzést mennyiért vállalnátok? Összeg?

Figyelt kérdés

Az iskola kiadta az épületét a májusi EP választásokra választási helyszínnek. Az iskola mint kiadó köteles biztosítani 1 főt mint „épületfelügyelő“ a teljes időre.

A választás ugye vasárnap, ami nem munkanap, az iskolában meg aztán pláne nem az. A választás miatt már hajnali 5kor nyitni kell az épületet, majd lemegy a voksolás és aztán összesítenek admin stb tehát úgy este 22-ig biztos ott lesznek de lehet éjfél is.



Tehát a kérdés úgy hogy nem munkanap sőt vasárnap mennyiért vállalnátok ezt a menetet? 5-24-ig felügyelet? Semmit se kell csinálni egyébként csak ott lenni (nyitni zárni), de azt tényleg meg kell tenni mert ellenőrzik.


mennyit kérnétek? összeg.


Ja és persze utána hétfő munkanap amikor meg menni kell rendesen.... tehát ott vagy 22-24-ig, majd haza tán hajnali egyre ágyban vagy aztán másnap hétfőn reggel hétre legyél ott újra....


Ezt is kalkuláljátok be!


Kérem a válaszban ne firtassuk hogy ez törvénytelen. Az mert eleve 5-24-ig munkára kötelezni valakit majd másnap reggel 7-re berendelni újra úgy hogy közte nincs meg a 8 óra pihenés... törvénytelen de kb senkit se érdekel.


2019. ápr. 26. 10:06
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:

Nyírségi falu vagy Budapest?

15000nek a minimumnak kéne lennie mert az is csak 750 ft / óra. 20000 szebben hangzana de vannak kétségeim hogy ezt megadnák-e...

2019. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
En ha a, rendes tulora beremmel meg vasarnapi potlekommal szamolok akkor netto 80 ezerért
2019. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Mivel ez állami munka lesz, szerintem nem te fogod megmondani, hogy mennyit kapj érte.
2019. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
46%
Én nettó 100e alatt nem vállalnám.
2019. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

„, szerintem nem te fogod megmondani, hogy mennyit kapj érte.“


De én fogom megmondani mert X összeg alatt (amit én magamban már eldöntöttem) nem vállalom és kész. Vagy megadják vagy keresnek mást ennyire egyszerű. Így ugyan lehet hogy nem kapom meg az összeget na de akkor nem is leszek ott.


Csak úgy tolongani fognak a jelentkezők a helyemre én úgy sejtem.... hahaha.


Ja én nem állami meló, miért törvényszerű hogy az. Nem csak állami sulik vannak.

2019. ápr. 26. 12:27
 6/49 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom vasárnapra 100%-os pótlék jár (nálunk egyébként 150-et adnak). Ha a garantált bérminimum bruttó órabérével számolunk (1121Ft), pótlékolva 2242Ft és ezt besozrozzuk a 19 óra munkavégzéssel, akkor 42598Ft bruttó bér jön ki.

Ennek a nettója 28327Ft.

Ha csak a minimálbérrel számolunk (857Ft / pótlékolva 1714Ft), akkor br. 32566Ft jön ki, ennek a nettója 21656Ft. Ennyi minimum ki kell, hogy fizessenek.

SZerintem az "igazság" valahol a kettő között kell, hogy legyen :D

2019. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

"SZerintem az "igazság" valahol a kettő között kell, hogy legyen :D"



Az igazság az ott van hogy a suli feketén okosban akarja megoldani 5000 ft-tal mondván csak ott kell lenni és semmit se kell csinálni.

Én ezt teljesen nyíltan kiröhögtem és megmondtam 15 KP a kezembe.

Ők ezt nem akarják ragaszkodnak az 5 Kp-hez.


Erre mondtam hogy akkor lehet keresni olyat aki ennyiért csinálja én nem.



És akkor a 15-tel még mindig nagyon nagyon baráti voltam!


de tiszta sor, majd keresnek mást. Sorban állnak majd a jelentkezők szerintem . ennyiért! 5000-ért hajnaltól éjszakáig a hülyének is megéri.

2019. ápr. 26. 13:01
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

A suli ott spórol, ahol tud, de gyanítom, hogy nem a sulinak...

Ok, hogy semmit sem kell csinálni, ránézésre. Elég az, hogy a választók mennének a wc-re, mert hát suli, ott nőttem fel, mi az, hogy nem mehetek, a gyerek nem mehet el wc-re??

Keresztrejtvényt, könyvet nem olvashatsz, hiszen hogy néz már ki. Bár, ha van kis portásfülke, akkor ez nem gond. De ha csak egy szék, akkor ott még el is lehet aludni, leesni a földre...

Esetleg láncdohányossá válni...

Előfordulhat(nak) hőzöngők, nem gyakran, nem minden órában 3 fő, de őket is ki kell tessékelni, természetesen udvariasan, unióhoz mérten, illendően.

Tudom, miről beszélek, ott vok a választás napján én is, mint szbsz tag, nem egy egésznapos pihenés és semmittevés a bizt. őri munka.

5000-ért én sem vállalnám, a 15-öt is meggondolnám.

2019. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Már majdnem nem ismertem fel a munkaügyis trollt - de aztán az utolsó 2 mondatnál "lebukott" :D


"Kérem a válaszban ne firtassuk hogy ez törvénytelen. Az mert eleve 5-24-ig munkára kötelezni valakit majd másnap reggel 7-re berendelni újra úgy hogy közte nincs meg a 8 óra pihenés... törvénytelen de kb senkit se érdekel."


Kb. senkit se érdekel... - na, itt már tudtam... .-)


Először is rosszul tudod, mert aki részt vesz a választás lebonyolításában, annak másnap nem kötelező dolgozni - hivatalos igazolást adnak.

Másrészt ez valóban úgy van, hogy nem Te fogod megmondani, mennyit kérsz, hanem ennyit adnak, pont, ha nem twtszik, keresnek mást - biztosan lesz, aki elvállalja.

Amúgy újabban portás lettél? mert ugyanis azokat szokták ezzel a feladattal megbízni :D

2019. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

"keresnek mást - biztosan lesz, aki elvállalja."



Én is ezt mondom.... TÖMÖTT sorokban állnak majd sorba hogy jöhessenek. Még össze is verekednek majd hogy ki legyen ott 5-24-h-ig 5000 ft-ért feketén!!


Hajrá!!

2019. ápr. 26. 17:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!