Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van néhány munkáltatónak...

Miért van néhány munkáltatónak még mindig elvárása?

Figyelt kérdés
Jó volna megbecsülni inkább a hazai vállalatokat gazdagító embereket. Ha már egyszer olyan súlyos munkaerőhiány van, akkor az elvárásokból vissza kellene venni kicsit. Nem lesz képzettebb munkaerő itthon, ők kimennek külföldre. Itt pedig mi fogunk diktálni és nem a munkáltató!
2019. ápr. 27. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Aki pénzt ad a munkáért, nem meglepő, ha bizonyos elvárásokat is támaszt, aminek nem árt megfelelni. Nem értem, mi a kérdés.
2019. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem is értem, miért nem akarnak a munkáltatók tengő-lengő, semmitérő szar embereknek a semmiért fizetgetni.
2019. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha a tényeket nézzük akkor a kereslet és kínálat határozza meg a piacot.

Most jelen pillanatban a munkavállalók vannak irányítói pozícióban, persze ez idővel ismételten változni fog.

Érdemes a helyzetet kihasználni, de nem visszaélni vele.

Amelyik munkáltató képes alkalmazkodni a jelenlegi helyzethez az túléli majd, amelyik pedig nem az megszűnik létezni.

2019. ápr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Tőlem is el merik varni hogy dolgozzak felháborító, 1 like 1 év börtön
2019. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
A háttérben már éneklik neked: "Fel vörösök, proletárok!"
2019. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Elvárása van...mert ő fizet neked. A másik pedig hogy van bőven már itthon is külföldi, aki nem rinyál az ajanlott bérért. Aztán akkor nézhetsz
2019. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 3

Maximum akkor ha bejön megint egy gazdasági világválság.

Hazajönni nem nagyon akarnak a kivádorolt munkaerő!

2019. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Elvárások és szabályok mindenhol vannak, nem telik el úgy nap hogy ne talalkoz szabályokkal.
2019. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen csak van aki lébecol egész nap ugyanazon munkahelyen azonos pozicióban mégis annyit kap mint én aki kihajtja a belét kb. aki szerint ez igazságos az tehet egy szívességet.. Amikor új voltam akkor is nekem kellett hajtanom mert új vagyok , most meg nekem kell hajtanom az új helyett is? MI a fene van?
2019. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó....Igen ez van itt is ahol én dolgozom, túl sok a lusta ember :(

Kis főnök vagyok, próbálok rendet tartani, de nehéz. :(

Nem ártanak ide 3-4 olyan ember mint te ::))

2019. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!