Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehetnék? Hogyan lehetne...

Mit tehetnék? Hogyan lehetne ezt jelezni?

Figyelt kérdés
Cégen belüli bérfeszültségről lenne szó, ugyanazon pozícióban, ha lehet akkor leírnám üzenetben akinek van jobb rálátása mint nekem és talán tud tanácsot adni.
2019. ápr. 28. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos Magyarországon a cégek megtehetik ezt.


Nálunk is ez van.

Egy 2 éve ott levő ember ugyanannyit keres, mint egy újonnan felvett vagy csak minimálisan többet.Pedig ez komplex szellemi munka, nem pecsételgetés.



Amikor van év végi elbeszélgetés, finoman jelezd a főnöknek,hogy nem tartod fair dolognak.

2019. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Ez is te vagy?


Amúgy ne tegyél semmit, ennyit ér a munkád és kész.

2019. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem beszélhetnének meg egymás között a fizetést. Egyébként ez mindenhol így van, személyfüggő, hogy ki mennyit kap ugyanazért a munkáért
2019. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Második: Nem, ez nem én vagyok, ennél kicsit komplexebb a probléma nálam. ... Illetve elég szánalmas is.
2019. ápr. 28. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Felmondasz ha, nem tetszik ezt teheted, a ceg mindenkinek annyot fizet amennyiert hajlando rlmenni dolgozni
2019. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, én műszakvezető vagyok 8 éve egy cégnél. Írd le privátban mi a gond és hátha tudok valami jó tanácsot adni.
2019. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!