Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ma egy méréstechnikus...

Viper5757 kérdése:

Mennyi ma egy méréstechnikus nettó fizetése Magyarországon?

Figyelt kérdés
Elsősorban 3D koordináta méréssel és programozással foglalkozók válasza érdekelne! Én is ezen a területen dolgozom és kivancsi lennék az ország különböző pontjain mennyit lehet ebben a pozicióba keresni! Előre is köszönöm mindenki választát!

#mérés #3D #koordináta #minőségbiztosítás #méréstechnikus #fizetés programozás
2019. ápr. 29. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz túl releváns a válaszom de azért idehányom:


Ezt az oldalt ismered? Elvileg munkavállalók által megadott adatok szerepelnek itt, nem tudom mennyire vehető valóságosnak:


[link]


Tudom, mérésétechnikus külön nem szerepel, de kb. egy fizetési kategória lehet CNC programozó / Technikussal.


Amiről én tudok nyilatkozni: Bp, multi, 5 tengelyes marógép kezelés (korrekció, szerszámcsere, kézi mérés), sorozatgyártás, kevés tapasztalat (>1 év), nettó 250 körül pótlékokkal + 42e br. kafetéria.


MEO-sok gondolom többet kapnak valamennyivel.


Azért Te is írhattál volna valamit,hogy kb most mennyit keresel, melyik megyében, hány év tapasztalatod van, van-e releváns végzettséged, sorozat, vagy egyedi gyártás, egész nap csak 3D-t kell programoznod, vagy egyéb MEO-s feladatokat is ellátsz-e, stb...?

2019. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zoidberg válasza:
Gy-M-S megye 14 év minőségügyi, 8 év 3d méréstechnikusi tapasztalattal nettó 320-360 körül keresek két műszakban órabérben munkanapok számától függően túlóra nélkül. Kb. bruttó 2300Ft-os órabérben vagyok + pótlékok. Az előző munkahelyemen 2 évvel ezelőtt is közel megkerestem ezt egy műszakban igaz túlórával de ott fix béres voltam. Kollégám kb. nettó 100-al többet kap üzemanyag és lakhatási támogatás miatt.
2019. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!