Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Lidl-ben dolgozni? ...

Milyen a Lidl-ben dolgozni? Nagyon megterhelő?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozok a váltáson és sok embertől hallom hogy milyen jó hely..Egyébként 25 éves vagyok.
2019. ápr. 29. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

"Nagyon megterhelő?"


Igen, főleg, ha irodában vagy kisboltban dolgoztál eddig. Pörgős, stresszes, legalábbis Bp-en.


"és sok embertől hallom hogy milyen jó hely."

Kitől? Vásárlótól vagy ott dolgozótól? Netán a médiából, aminek a fele sem igaz... Amúgy meg nem is vesznek fel mindenkit - úgyhogy nehogy felmondj addig a helyeden, amíg biztosra fel nem vesznek.

2019. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Itt van egy másik ilyen kérdés is, elolvashatod a válaszokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2019. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ismerősöm van ott kb 1 szűk hónapja..Mondta hogy egész jó...

Igazából én a kertészetben dolgozok csak elegem van már az ottani körülménnyel és ezért gondolkozok máson ami pénzbe is jobb mint ez..Decathlont megjártam interjú terén hát hagyjuk is azt a bohóckodást amit ott előadnak interjú címszóval :D

2019. ápr. 29. 17:44
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem, egyáltalán nem megterhelő. Egyszerűen nem tud az lenni.


Tudod, mi a megterhelő? Kőműves mellett segédmunkásként lenyomni napi 12 órát. Az megterhelő.


Meg trágyát vagy épp szenet lapátolni napi 8-10-12 órában. Az megterhelő.


Megterhelő még a határban kapálni, kaszálni a 40 fokos melegben, "látástól vakulásig".


Esetleg ugyanabban a kánikulában, a napon, egy útépítő cég számára robotolni a forró aszfalt közepén.


Vagy az uránbányában lehúzni 30 évet.



Kb. ezek a megterhelő munkák.


Egy légkondicionált, Lidl-ben eltölteni napi 8 órát, az leányálom ezekhez képest.

2019. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ismerem a kinti 30 x fokos forróságba kerti munkát végezni,közel 2 éve csinálom..Végnyomtam én már havazást,levél hullást meg forróságot is :D

Csak ugye szeretnék feljebb lépni de nem mellesleg közelebb dolgozni mert most napi 2 órát utazok..

2019. ápr. 29. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

"Nem, egyáltalán nem megterhelő. Egyszerűen nem tud az lenni."


Hmmm. Akkor biztosan "jókedvében" fordult ki a válla az egyik ott dolgozó ismerősömnek, úgy, hogy a mentő vitte el, aztán amikor a vállal nagy nehezen rendbejött, akkor a dereka állt be - mindezt 35 évesen.

nyilván olyan sokat "pihent" a 15-20 kg-os dobozok emelgetésével, hogy attól ilyen jók az ízületei...

vagy nyáron a kasszázásnál a 10-15 kg-os dinnyék emelgetésével.


Nyilván a kertészet sem egy leányálom, de ott legalább nem kell az emberekkel foglalkoznod - a növények nem szólogatnak be :-)

2019. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nálam nem magával a kertészettel van a baj mert azt szeretem hanem a körülményekkel..Konkrétan senki nem foglalkozik semmivel..A pénzem sajnos nevetséges..Igazából ez is csak egy opció a sok közül tehát semmi konkrétum mert ez előtt kb annyi tapasztalatom van kereskedelem terén hogy kb semennyi..Tavaly fenyőt árultam de az egy enyhébb volt mert én elvagyok az emberekkel alapjáraton de mikor már napi 100x mondom el ugyan azt az kicsit már idegesítő.
2019. ápr. 29. 21:59
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

"mert ez előtt kb annyi tapasztalatom van kereskedelem terén hogy kb semennyi."


Hát, ne haragudj, de akkor nem sok esélyed van: a Lidl-ben nem csak árut töltenek fel, hanem konténert pakolnak ki, de pékárunál sütnek, húspultban (ha van) dolgoznak, kasszáznak, stb. - mikor mit kell csinálni.

Elkezdesz feltölteni egy pultot, de közben szól a "csengő", hogy ugorj be a kasszába, aztán, ha lement a sor, vissza feltölteni, de közben arra is kell vigyázni, hogy az otthagyott dobozban ne essenek el az emberek, stb.

2019. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez azoknak való akik benne vannak ebbe régóta..Ismerősöm 7 éve kereskedelembe dolgozik meg ugye ő ezelőtt is ilyen helyen dolgozott..Na igen de nekem meg az nem előre lépés hogy elmegyek egy raktárba pakolászni...
2019. ápr. 30. 04:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Jelentkezz, próbáld ki (a felvesznek) aztán majd meglátod. Ha a mostani munkahelyedet amúgy sem szereted és még szarul is fizet akkor veszteni valód sincs igazából. Persze addig NE mondj fel, amíg BIZTOSAN fel nem vettek a LIDL-be.
2019. ápr. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!