Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kozmetika vagy pszichológia?

Kozmetika vagy pszichológia?

Figyelt kérdés

19/L. Egyszeruen nem tudok donteni hogy melyik palyat valasszam, mivel mindketto erdekel... Mindegyikben vannak elonyok is meg hatranyok is ugyanugy szamomra. Kozmetika teren egy magasabb szintet ragadnek meg, nem csak egy egyszeru alkalmazott kozmetikus (persze nem nezek le senkit, ez is gyonyoru szakma), viszont itt mar bele vonnam a businesskedest, sajat szalon esetleg, hotel, spa. A pszichologiat is imadom... es ugy erzem ez egy csodalatos hivatashoz vezetne amellyel tenyleg adsz a vilagnak valamilyen pluszt. Szeretek embereket meghallgatni, mely dolgokrol beszelgetni veluk, es soha senkit nem nevetek ki, legyen az barmilyen fura dolog ami a fejeben van.

Tanacstalan vagyok hogy merre induljak el, mivel attol felek hogyha egyiket valasztom, ido mulva megbanom hogy mert nem a masikat valasztottam. Mit tanacsoltok?

(Bocsanat az ekezet hianya miatt, nincs magyar billentyuzetem)



2019. ápr. 30. 08:28
 1/1 anonim válasza:
100%
Kozmetikusokból kismillió van, olyanok is, amilyet te leírtál. Ha tényleg ekkorában gondolkosz, mint szalon, hotel, spa, mindennek a kisujjadban kell lennie a márketingől a durván komoly biológián át a kémiáig. Csak akkor válaszd, ha nagyon vágod a kémiát. Ha nem, akkor csak egy egyszerű "mezei" kozmetikus leszel. Pszichológia nagyon szép szakma, de vajon hosszú távon, egy életen át biztos bírni fogod idegekkel? Szerintem ne itt kérdezz, hanem inkább önmagadnak tedd fel ezeket a kérdéseket. Senki nem fog dönteni helyetted. De jó tisztában lenni a dolgokkal úgy általában...
2019. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!