Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Milyen polimerekkel/műanyagokkal foglalkozó cégek vannak Kecskeméten?

BME-n vagyok gépészmérnök BSC-n, anyagtechnológián azon belül, és a műanyagok feldolgozása érdekel leginkább. Ha végeztem, szeretnék visszaköltözni Kecskemétre, mert jobban szeretem mint Budapestet. Tudtok ott jó cégeket, esetleg vannak személyes tapasztalatok?

Mercinél gondolom ilyesmivel nem foglalkoznak, vagy van olyan részleg is?

Az SMP-ről hallottam még, arról esetleg tudtok valamit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gépészmérnök, Kecskemét, műanyag, polimer, BME

ápr. 30. 08:35  Privát üzenet  

A válasz

Gondolom ott is fröccsöntik a lökhárítót és a műszerfalat. Én a Suzukinál dolgoztam, ott külön üzem volt ezek gyártására. Érdeklődj utána a cégnél, ők tudnak biztosat mondani.

Sok sikert az Anyagtechnológiához, én is ott végeztem. :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 21. 21:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!

# 2/2Időpont máj. 23. 08:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kb mennyit fizethetnek havonta betanított munkára egy cipőtalpak varrásával foglalkozó kisebb üzemben? 7:00-15:30 a műszak.
Mennyibe kerulne egy konzolokkal/jatekokkal foglalkozo webshopot nyitni?
Okos otthonnal foglalkozó cégek?
Tudtok mondani növényekkel foglalkozó jobban fizető szakmákat (nem kertész)?
Ismertek karriertanácsadással foglalkozó honlapokat, amik nem csak bóvlik?
Egy gombával foglalkozó céghez megyünk nyáron dolgozni ismerősömmel. Bent csomagjolni kell. Az a kérdésem hogy ott bent az épületben hideg van? Kell vastag ruhát vinni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!