Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Már tényleg ennyi a nettó...

Már tényleg ennyi a nettó fizetés az Aldiban bolti eladóként?

Figyelt kérdés

[link]


"heti 30 órás műszakban bruttó 232.440 Ft kezdő fizetés mellett az elérhető legmagasabb fizetés havi bruttó 293.490* Ft"


Tehát ha most teljesen kezdőként elkezdek az Aldiban bolti eladóként dolgozni, nettóban kb 154 573 Ft-ot hazavihetek, plusz még a BKK-bérletem egy részét is támogatnák?


2019. ápr. 30. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van
2019. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Miért, ez sok? :DD
2019. máj. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem két nagy ruházati multinál (Reserved, Springfield) is nagyjából nettó 100-110 ezret ajánlottak nettóban 30 óráért, a repülőtéri check-in ügyintéző pozícióra pedig szintén 30 órára mindössze 90-100 ezret.
2019. máj. 1. 09:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt szomorúan hallom, hogy vannak ilyen pofátlan, gerinctelen cégek.
2019. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Hát én ettől nem esnék hasra. A 30 órás munka az napi 6 óra, változó beosztással, vagyis nem nagyon tudsz mellette másodállást vállalni, 155e forintból meg felkopik az állad.

Arról nem is beszélve, hogy a munka egy része nehéz fizikai munka (árupakolás).

Ennél még a BKV is jobban fizet és villamosvezető pl. a hülye is lehet.

2019. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez miért ne lenne jó bér?

6 órára 154 ezer? Nekem 8 órás munkaviszonyban nincs ennyi az alapbérem...

És igazából a cégnél ahol vagyok a legtöbb embernek, még szellemi dolgozóként sincs ekkora fizetése.

2019. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Mikor 1 hónapban elkezdtem, fura volt, hogy mennyi különböző + - adók, pótlékok vannak. Mint apszolut pályakezdő, első munkahely, netto nincs megadva a honlapon, csak brutto. Első hónapban 186 kerestem, másodikban már rájöttek túlórák is, 258 kerestem. Nettóban. A többi mind 230 fölötti fizu lett, mert 35 órás munkavégzőből átraktak 40 órásba, és rájönnek (számomra szerencsére) a túlórák. A bkk bérletet 100% fizetik, a benzinnél azt hiszem csak egy részét, és ott fel kell jegyezned, hogy honnan hová, hányszor mentél munkába. Számomra fantasztikus munkahely, pörögni kell, nagyok az elvárások, sokan nem bírják, de ha ez nem volna, nem működne minden ilyen gördülékenyen, minden szabálynak értelme van. Ezért nem egy putri kisbolt szintjén van pld.
2019. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó...már hogyne lenne azon a szinten a dolgozókat tekintve...ott vagyok jelenleg is egy pest megyei üzletben.


8 általános a feltétel...ilyen primitív, suttyó, 20 évesen 3 gyerekes, nagy hangú, mocskos szájú prolik vannak alkalmazva. Legjobb esetben valamelyik lezüllött szakmunkás iskolából estel ki vidékről.

2021. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!