Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka lenne nekem...

Milyen munka lenne nekem ideális ezek alapján? Tipp?

Figyelt kérdés
Jelenleg vendéglátásban dolgoztam, de szeretnék váltani. Olyan foglalkozást szeretnék ami nincs időhöz kötve, otthon is tudom vegezni, esetleg irodában néha, lehetnek főnökeim de normális keretek közt, tudják embereknek segíteni vagy emberekkel foglalkozni. Az sem baj ha a fizetés változó csak szeressem azt amit csinálok és motivációt találják benne.

2019. máj. 1. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

"Az sem baj ha a fizetés változó csak szeressem azt amit csinálok"


Vagy is találjuk ki, hogy te mit szeretsz?

2019. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem. Csak ezekre a kritériumoknak milyen munka felel meg?

Magánvállalkozás saját ötlettel?

2019. máj. 1. 17:20
 3/10 A kérdező kommentje:
24/L
2019. máj. 1. 17:21
 4/10 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Olyan eleve kevés munka van ami nincs időhöz kötve, ez alapból leszűkíti a választékot, hiszen a munka általában időhöz van kötve. Ami otthon végezhető az megint csak kevés van és még tovább szűkíti a már leszűkített lehetőségeket.


Amire lehet adni tippeket az az emberekkel való foglalkozás, ápoló, masszőr, vagy valami az egészségügyi munkákból. Lehet még ügyfélszolgálatos is és azon belül telefonos vagy személyes is. De akár még a recepciós is ide sorolható. Emberekkel foglalkozik viszonylag sok szakma, de azokhoz kellene végzettség is, ilyenek a különféle tanácsadók.

2019. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4: És akkor ezek kétharmada is kiesik az " otthon is tudom vegezni, esetleg irodában néha" kritérium miatt...
2019. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Esetleg valami informatikai munka? 🙄


Megnézhetnéd a San Franciscoból Jöttem videóit, ha tetszik vágj bele: [link]

2019. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Hát a leírás pont megfelel a prostinak. Otthon is dolgozhatsz, "irodában" is, lehetnek főnökeid is, és embereknek fogsz tudni segíteni, illetve emberekkel fogsz foglalkozni. A fizetés is változó lesz, és szeretheted is amit csinálsz majd.
2019. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TappancsMancs ***** válasza:
100%

#5 "És akkor ezek kétharmada is kiesik"


Igen, ezért is írtam csak úgy, hogy "Amire lehet adni tippeket az az emberekkel való foglalkozás".


Egyedül a masszőr az ami teljesen lefedné a kérdésbeli elképzeléseket. A néha irodában része ráillene egy home office adminisztratív állásra, de nálunk meglehetősen nehéz ilyet találni. Persze meg lehet próbálni, csak az álláskeresés nagyon elhúzódhat, akár több érve is mire sikerül találni.


Szerintem kérdező akkor pontosítanod kellene mi az amit szeretnél csinálni, de konkrétan és nem az alkalmazási feltételek szerint.

2019. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
erre írtam a lepontozott első válaszom, hogy ki kell találnunk, mit szeret...
2019. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:

Igen, fölösleges volt lepontozni. A kérdésben csak a körítés van meg, mert iroda is lehet, de csak az is önmagában elképesztően sokféle tevékenység, sokféle munka.


Kérdező! Nem lehet, hogy neked a vendéglátás konkrét nehézségeivel volt gondod és csak ezért akarsz nagyon mást?


Vannak jó munkahelyek és jó főnökök is.

2019. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!