Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő amíg visszajeleznek...

Mennyi idő amíg visszajeleznek (gyakornok)?

Figyelt kérdés

Most végzem az első évet az egyetemen és jelentkeztem 2-: multihoz gyakornokira. Volt ahol 0 év tapasztalat is jó,volt ahol 3-5 év(amit nem értek hiszen egyetemistákat várnak:D) nekem sincs rendes munkatapasztalatom,csak angolul tanítottam gysrekeket,de az nem is releváns ehhez a területhez.

Mindegy én mindenhova jelentkeztem.

Szóval 3 napja jelentkeztem mindenhova,de még sehonnan nem jött válasz.

Egy helyen május közepe a határidő,a többinél nincsen.

Mikor jeleznek vossza általában ilyen gyakornoki helyekről?

20L



2019. máj. 2. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanaz, mint egy rendes állásnál, max 2 hét. Főleg, hogy akinek valóban gyakornok kell, ott elég a szakmába vágó tanulmányok, nyelvtudás meg hogy ne legyen félhülye.

Vedd figyelembe, hogy rövid hét volt/van, csomóan ilyenkor szabadságra mennek, a fű se nő ilyenkor. Nyugodtan kezdj el jelentkezni más helyekre is, 2 az édeskevés. Max visszamondod.

2019. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Szakmai terület?


Ahol 3-5 év tapasztalatot várnak el oda fsznak jelentkezel? Gyakorlatilag SPAM-nak számít a jelentkezésed ilyen helyre, szal onnan ne is várj választ.


Amúgy meg elutasítás esetén (területtől függő százalékban) nem írnak vissza.

Általában 2hetet szokás max várni válaszra. Ha addig semmi nem jön, tekintsd nemlegesnek.

2019. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt szoktak jelezni, ha be akarnak hívni interjúda. Interjú után, meg ha valahova fel akarnak venni, akkor szintén max egy hét múlva már keresnek. Az mind kamu, hogy majd értesítjük, meg 1-2 hét múlva visszajelzünk. Én is rengeteg gyakornoki helyre jelentkeztem, sok interjún is voltam, de sehonnan nem jött válasz...úgyhogy nagyon ne ragadj le egy helynél, jelentkezz mindenhova, ami felbukkan. Sajnos nagyin nehéz egyetemistaként munkát találni. Még hogy munkaerőhiány.....:D
2019. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én szt nem érem amikor egyetmistaként kell 1-3 év szakmai tapasztalat.

Mármint oké, de azért mennél oda, hogy szakmai tapasztalatod legyen...szóval nem értem:D

Állásbörzén egyetemen úgy beszélt csomó cég akikhez odamentem,mintha azonnal felvennének,semmi tapasztalat nem kell,semmi vsak menjél,rád várnak. Erre senki se ír vissza:D

Ez egy ördögi kör.

2019. máj. 2. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, olyankor nagyon barátságosak meg bíztatóak, aztán jön a valóság :D A probléma ott van, hogy egy adott területre többszáz egyetenista keres gyakornoki helyet egyszerre, a cégek meg általában 1 főt keresnek gyakornoknak, legalábbis ahova én jelentkezten eddig, mindig így volt. Nem csoda, hogy szinte lehetetlen bekerülni. Jól megválogatják, mert megtehetik, vagy valami csókost felvesznek :D
2019. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen,azóta sajnos vosszaírtak,hogy sorry de nem, mert nagyon versenyképes és nagy a felhozatal. De legalább visszaírtak :D

Igen,ott a karriernapon előadtál,hogy mindenkit felvesznek csak jelentkezzünk,meg elhitették,hkgy kb csak ránk várnak :D

És most pofámcsap a valóság:D

Nem baj,vagy 50 helyre veadtam azóta,valahova csak felvesznek :D kezdem lejjebb adni az igényelet :D

2019. máj. 4. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

" kezdem lejjebb adni az igényelet :D"

Itt kezdődik a probléma... hogy gyakornokként igényeid vannak...

Ébresztő... örüljé ha felvesznek valahova...

2019. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!