Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találjam meg a hivatáso...

Hogyan találjam meg a hivatásom, a szenvedélyem?

Figyelt kérdés
19/L, lassan 20 vagyok és egyszerűen nem tudom mit szeretnék csinálni a jövőben... nem tudom eldönteni hogy mi a szenvedélyem. Jelenleg első éves pszichológia hallgató vagyok de nem tudom hogy jó úton járok-e. Próbálom ráerőltetni magamat hogy igenis ez a szenvedélyem de nem tudom igazán, mivel csak akkor foglalkozom vele hogyha nagyon muszáj. A szenvedélyét viszont az ember nem tudja nem csinálnj. Sokszor azon kapom magam hogy akárhol vagyok, dúdolgatok, táncolok, ritmusra jár a lábam, biccen a fejem, tehát a tánc, zene nagyon érdekel. Ezeken kívül a víz, úszás is hihetetlenül leköt, tehát tengerpart, wellness szállodák, hoteleket különösen nagyon imádom. Kozmetika is érdekel valamilyen szinten. Mit gondoltok?

2019. máj. 2. 12:36
 1/2 A kérdező kommentje:
El is felejtettem mondani, még érdekel a főzés is, valamelyest leköt hogyha egy süteményt vagy ebédet készítek. Aztán a sport is ezeken kívül. De nem tudom hogy ezek közül melyik valójàban a szenvedélyem..
2019. máj. 2. 12:38
 2/2 anonim válasza:

Akkor tudod eldönteni hogy melyik a szenvedélyed/melyikhez van tehetséges, ha mindegyikben kipróbálod magad.

Kár hogy ilyen későn jöttél rá hogy érdekel a tánc,mert hacsak nem vagy született zseni, már kevés az esély rá hogy profi szinten ezzel foglalkozz.

Csak egy tipp:sminkesként dolgozhatsz színházban, ha zené színház akkor elég közel leszel a zenéhez. :)

Ahogy olvasom a pszichológia nem nagyon érdekel. Azt kell eldöntened h befejezed-e az egyetemet, mert mégis csak diploma, és egy jól fizető szakma a pszichológus, vagy olyan szinten púp a hátadon hogy egy perccel sem bírod ott tovább.

2019. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!