Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriába, Németországba...

Ausztriába, Németországba dolgozók, mi a munkátok havi 2000euro körüli nettó (vagy több) fizetésért úgy, hogy mindennap vagytok otthon?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azért megnézném én azt a Németo-ban dolgozót, aki mindennap hazajár Mao-ra.
2019. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Akkor oszt feltetted a kérdést:D

Nos nekem 3316 a bruttóm, az I. Adókulcsban vagyok, 2120 a nettóm. Napi 7 óra kis iroda, kis járkálás, kis intézkedés. Minden délután hazajárok a lakásomba. Remélem segíthettem. N32

2019. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó : én a lakásos prostik szobáját nem nevezném irodának :D
2019. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint hogy nem pl kamionba kell aludnia, ezt értettem az otthon alváson
2019. máj. 3. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem dolgozok kint de nézegettem hirdetéseket.

Nyelvtudással már kb minden helyen megvan az 1800 euró nettó de rosszabb esetben legyen 1500.

Kb az összes szakmunkára megkapod a fenti összeget vagy többet.Teljesség igénye nélkül:hegesztő,kőműves,hentes,sofőr vagy futár(nem komionos),szakács,felszolgáló..stb

De betanított munkákra is lehet már ennyit kapni nyelvtudással.

2019. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Senior java fejlesztő, az tuti a fölött vab
2019. máj. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Sopronba élsz akkor ez könnyen kivitelezhető. Sopron és 30 km-es körzete azért ilyen fejlett. Lakhatás drágább az itthoni viszonyokhoz képest ( mondjuk Bphez képest olcsóbb) de kereshetsz 1500-2000 eurót. Itt mondjuk aki fizikai melós és kijár dolgozni olyan élete lehet ahol az országban máshol sosem.
2019. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!