Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikusként, alkalmazottk...

Informatikusként, alkalmazottként mi a maximum, ami Mo. -on meg lehet keresni?

Figyelt kérdés

Érdekel ez a terület és gondolkodom, hogy ebben tanuljak tovább és szerezzek egy másoddiplomát (mg-i gépészmérnök az első), de nagyon eltérő számok repkednek itt a nettó 250.000-től a többmilliós fizetésekig.

Nem tudom, mennyire hihetőek szerintetek itt a gyakorin ezek a milliós összegek, meg hogy 20 milliós BMW-ket vesznek a 25 éves informatikusok, stb?



2019. máj. 4. 12:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
A maximum szamodra nem relevans, mert csak vilagszinvonalu, minden tekintetben atlag feletti emberek tudjak elerni. Ujrafogalmaznad a kerdest? :)
2019. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1: És azt te döntöd el, hogy kiből lesz világszínvonalú és átlag feletti, ugye?
2019. máj. 4. 12:22
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Kezdokent mindjuk 250-350 netto egy magasan kvalifikált szaakembernek 2 milla sem elerhetetlen
2019. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

"1: És azt te döntöd el, hogy kiből lesz világszínvonalú és átlag feletti, ugye?"


Arra celoztam diszkreten, hogy teged inkabb az atlagkereset erdekel. Egyebkent abbol, hogy nem egy szakforumon erdeklodsz a temaban, es eddig egy csomo teves infot szedtel fel, nem gyanus, hogy atlag feletti tudnal lenni valaha is.

2019. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Bruttó kétmilliós bérlapot már láttam, de ez menedzser pozíció, 10+ év tapasztalattal. Egyébként meg Hays Salary Guide.
2019. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

"Nem tudom, mennyire hihetőek szerintetek itt a gyakorin ezek a milliós összegek, meg hogy 20 milliós BMW-ket vesznek a 25 éves informatikusok, stb?"


Ez 99%-ban mese.

2019. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
Meaw hat 25 évesen nem lesz olyan allasa amivel 20 millas bmw jar, mindjuk itt mindenki havi 1 millat keres minimum rajtam kívül
2019. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
4: Nem az átlagkereset érdekel, hanem a maximum amit el lehet érni. Szövegértési gondjaid vannak?
2019. máj. 4. 13:18
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

A reális 300-400+.

A legmagasabb amiről konkrétan tudok, az tisztán 3M/hó + juttatások. Banki biztonsági szektor. 0-24 riaszthatósággal. Ha 1X is nemet mond, hogy nem megy be, akkor repül a cégtől.

2019. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%

kedves kérdező, a maximum nagyjából több tízmillió dollár havonta...

(ha céged van, ha több ember dolgozik neked, ha más cégeknek dolgozol be, vagy saját terméket fejlesztesz/supportálsz stb.)

2019. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!