Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » New Yorker üzlet, mint munkahely?

New Yorker üzlet, mint munkahely?

Figyelt kérdés

Eladói pozíció

Fizetés, szünetek, vezetőség, mitkellhogyankell, raktáros munka, összehasonlítva más üzletlánccal(H&M, Inditex üzletek - Zara, Stradivarius, Pull&Bear)



2019. máj. 4. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezek a helyek nem a jó munkakörülményekről híresek.
2019. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik jónak meg tuti egész nap ordít a rohadt zene megsüketülsz.
2019. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 izzabbell válasza:

Sziasztok!

Engem is érdekelne. Szeretnék elmenni dolgozni suli melett. A New Yourkernek most lenne egy rugalmas ajánlata. Egyedüli bajom hogy pénztáros pozícióra keresnek embert, én pedig a számolás zavarom miatt eléggé tartok tőle, mert nem szeretnék mind az üzletnek mind magamnak esetleg kellemetlenséget okozni, ugyanakkor nagyon szeretnék dolgozni!

Szóval érdekelne hogy kinek milyen tapasztalata van. :)

2019. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! Időközben úgy alakult, hogy elmentem dolgozni hozzájuk.

Unatkozni biztos nem fogsz, rengeteg munka, és sajnos nem sok pénz.

Ha a kasszád hiánya egy hónapban eléri (azt hiszem) a 10000Ft-ot, akkor az adott összeget levonják a mozgóbéredből. Alatta nem.

Én az első napot -400 forintos hiánnyal zártam. De ne aggódj, mert bele fogsz jönni.

Esetleg kérdezd meg, hogy van-e olyan árufeltöltői pozíciójuk, ahol nem kell kasszáznod.

2019. júl. 30. 08:58
 5/5 izzabbell válasza:
Köszönöm szépen a választ! :)
2019. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!