Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak olyan állások, ahol...

Vannak olyan állások, ahol nem a végzettséget nézik, hanem hogy ténylegesen hogy tudod végezni azt a munkát, és jól is fizet?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok, hogy nem azt nézik, hogy hány meg milyen Bsc, meg Msc, stb. végzettséged van, tehát nem a papírt, teljesen lényegtelen a végzettség, hanem azt , hogy te azt az adott munkát ténylegesen milyen jól tudod végezni és jól meg is fizetik.

2019. máj. 4. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

A legtöbb helyen azt nézik.


A papír csak egy beugró.

2019. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát, nincs diplomám, se doktorim, de amúgy k*urva jó agysebész vagyok. xD
2019. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Szalagmunkánál senkit nem érdekel a végzettséged
2019. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Nekem soha nem nézték a diplomám, mindig érettségisekkel egy fizetést kapok hiába tanultam 5 évig.
2019. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
36%
Én szexológus akarok lenni, minden papír nélkűl :) Hiszen nagyon sokat tudokróla:)
2019. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

A diplomával tudod bizonyítani, hogy valamennyire legalább értesz az adott szakmához, elvégre X évig tanultad azt és elvégezted a képzést. Bemondásra bárki lehet asztrofizikus, nem fogják elhinni neki. Ettől persze még érthet hozzá, az is lehet, hogy jobban is, mint akinek papírja van róla, de mivel bizonyítja?

Ha annyira nagy szakértője az adott területnek, akkor nem nagy dolog lediplomáznia belőle nem igaz?

2019. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!