Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Allasinterju stressz kezelese?

Allasinterju stressz kezelese?

Figyelt kérdés
Van valami jo tipp trukk ezellen? Penteken lesz egy interjum Zurichben, egy nagy penzugyi cegnel, borzaszto fontos, ez mar az utolso kor, ha sikerul az egy hatalmas ugras lesz nekem. Rettenetesen ideges vagyok, aludni se nagyon tudtam ma.
2019. máj. 5. 05:34
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Pedig ne engedd magadat nagyon rástresszelni, mert olyankor borul az egész. A lényeg maga az interjú lesz, ha ott látni fogják rajtad, hogy nagyon parázol, valótlan képet mutatsz magadról. Persze ellazáskodni sem szabad, mint én legutóbb, amikor behívtak egy interjúra, én azt hittem, hogy csak papírokat kell töltögetni, szóval bementem csuron vizesen teszkós szatyorral a kezemben megfázás miatt szipogva, tüsszentésekkel fűszerezve stb. Nem hívtak azóta sem.

Mindegy, addigis foglald le magad, ne legyenek üresjárataid, amikor ezen stresszelsz. Estére szerezz be nyugtatót, vagy ilyen természetes stresszoldót, ami segít lecsillapítani az érzéseket.

Ezen kívül én szoktam imádkozni, meditálni akárhogy csak csillapítom magam, éps tudom, hogy minden jó lesz.

2019. máj. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az segít hogy mindent megtervezek előtte. Pl mit fogok felvenni, hogy jutok oda a környékre legalább fél órával előbb (ettől még nem kell bemenni a céghez ilyen korán), össze készítem azt amit kell. Nem hangzik nagy dolognak de nekem ez hatalmas megnyugvást ad hogy nem aznap kell még az idegesség mellett ezekkel is foglalkozni. Plusz korán lefekvés még ha csak a szemedet pihenteted az is valami. Ne vedd túl lazán az interjút, de próbálj nem a tétjével foglalkozni, senkinek nem lesz baja ha nem kapod meg és biztos lesz még ilyen lehetőséged. Sok sikert!
2019. máj. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El kell engedni a dolgokat. Én fejben teljesen szétválasztom a munkahelyi és a magánéletem. Egyikbe sem viszem a másik problémáit, és egyik alatt sem a másikkal foglalkozom.
2019. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le az egészet, cégből több millió van, belőled csak egy. Ha kellesz kellesz ha nem nem.
2019. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat tavalyról: majd megbolondultam, annyira akartam egy állást, pedig semmi extra, ráadásul a világ végére kellett volna járnom, csak tetszett a cég. Persze nem sikerült, vissza sem jeleztek.

Pár hónap múlva az esélytelenek nyugalmával jelentkeztem egy elég menő állásra, ugyanezzel a nyugalommal csináltam végig a 2 körös interjút és engem választottak. Imádok itt dolgozni.


Szerintem az idő mindig beigazolja, hogy jó, hogy nem kaptunk meg vmit, amit akartunk.

Ezzel a nyugalommal menj az interjúra! :)

2019. máj. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!