Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék a mekiben dolgozni...

Szeretnék a mekiben dolgozni mint diák, és érdekelne pár tapasztalat. Pl. :tényleg rugalmas a munkaidő? Mennyi idő áll rendelkezésre megtanulni / elsajátítani a dolgokat?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A rugalmas munkaidőt segítek megérteni.

Elsőre azt gondolhatod róla, hogy ez a te igényeidhez való alkalmazkodást jelzi.

Valójában a rugalmas munkaidő azt jelenti, bármikor berendelhetned téged, ha tetszik, ha nem. Én a helyedben olyan munkát keresnék, ahol fix és kiszámítható a munkaidő.

2019. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van és megtoldanám még azzal: a rugalmas munkaidő azt is jelenti, hogy lehet, hogy egyik nap 4 órát dolgozol csak, a másik nap meg 8-at, stb.
2019. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, már kerestem is más diák munka lehetőséget:)
2019. máj. 19. 16:53
 4/4 anonim válasza:
54%

Ha diák vagy, úgy kell beírniuk dolgozni, ahogy te kéred :)

Már egy ideje itt dolgozok, és szeretem.

Betanulni attól függ, mit, ha érdekel részletesebben, írj nyugodtan :D

2019. máj. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!