Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen jól fizető állást...

Milyen jól fizető állást pályázhatnék meg?

Figyelt kérdés

Szóval már 5 éve műszakolok és szeretnék ennek véget vetni. A vegyiparban dolgozom. Jó helyem van mert az anyagokkal nem érintkezem. Havonta párszor van 1-2 húzós nap, de az éjszakás műszak már teljesen kikészít. A jelenlegi beosztásomból nem tudok átlépni állandó nappalra, mert nincs ilyen beosztott. Ezért szeretnék esetleg egy másik munkát.

Végzetségeim : érettségi, gépésztechnikus 2 éves nappalin vágeztem, vegyésztechnikus 2 éves estin végeztem, nehézgépkelelői papírom is van erre a cég küldött el a targonca miatt, de szerencsére nem csak targoncára vizsgáztam.


Szóval szerintetek milyen állást kereshetnék magamnak ?

Amiket eddig kerestem a fizetés miatt nem vállaltam. Most 350 felett kapok ki, és amiket ajánlottam a plafon 200 lett volna.



2019. máj. 6. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennél többet nem fogsz kapni sehol. Főleg nem olyan helyen, ahol nem kell műszakozni.
2019. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. Azt kalkuláld bele, hogy azért kapsz magasabb fizut, mert a műszakpótlék megdobja. Ha egy műszakot akarsz ez elveszlik.
2019. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Maradj itt. Szokj hozzá az éjjelezésre. Bizony ennyit nem fogsz sehol kapni a műszakpótlék dobja meg a fizud
2019. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennél jobban fizetőt nem hiszem, h találni fogsz ejszakázás nélkül, a te vegzettsegeiddel.

Ha lenne valami felsőfokúd és abban lenne 5 év tapasztalatod, az már más tészta lenne...

Hány éves vagy?

2019. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25 eves vagyok . Fosuli vagy egyetemre gondoltam h kellene menni ...
2019. máj. 6. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Megvan. Menjél buszvezetőnek. Netto 270-et megkapsz, végzettség sem kell és nincs éjszakázás
2019. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kávé és/vagy pálinka fogy normálisan?
2019. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!