Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki lehet bírni a 3 műszakos...

Ki lehet bírni a 3 műszakos munkát? Vagy menyjek olyan munkahelyre ahol nem is tudom mi vár rám?

Figyelt kérdés

21/F


Szakmám adminisztráció. Nem érdekel a szakmám, és nem is tudnám ezt a munkát végezni a jövőben.


Van praxom mint operátor - szalagos munka, autógyár. Van egy cég, ahol dolgoztam mint megállapodás alapján, de most keresek állandó munkahelyet. Nem rossz itt, csak itt 3 műszakos munka van. Tök jó fejek itt az emberek, ismerkjük egymást, jó a kapcsolat köztünk, csak az a gond, hogy itt 3 műszak van, ami gondot okoz, az éjjeli műszak. Iszonyatosan félek az éjjeli műszaktól, hogy fogok-i tudni aludni nappal, és aztán este megint éjjelire menni, hogy nem-i teszi tönkre a szervezetemet. 650€ havi fizetés, 1 hónap után 700€.


2. munkahely ahol havi fizetés 702€ kínálnak, és 2 műszakos munka. Próbaidő után 774€. TV-t kell szerelni. Máma voltam itt informálódni, hogy szeretnék belépni állandó munkahelyre, hol lehet jelentkezni, stb. Kaptam kis cetlit, hogy milyen nap hánytól vannak a megbeszélések. Holnap megyek megbeszélésre. Új munkahely, nem voltam még itt, nem tudom mi vár rám.



Szerintetek menyjek 3 műszakos munkába? Vagy próbáljam ki milyen az új munkahely itt ahol TV-ket kell szerelni, és 2 műszakos munka van?


Mit tanácsoltok? Muszáj valahova belépnem, még ezen a héten!

Nem tudok dönteni. :(


2019. máj. 6. 13:05
 1/5 A kérdező kommentje:
A 2. munkahelyhez annyit hozzáfűznék, hogy a családtagjaim már itt dolgoztak, és nem tetszett nekik itt stb. És hogy szombaton is kell dolgozni, de többet adnak, az a legfontosabb.
2019. máj. 6. 13:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Bakker, ezt nem hiszem el: mint egy 3 éves kisfiú, hónapok óta itt kínlódsz, hogy hová menjél dolgozni.

Máér kívülről tudom az egész történetet: van egy hely, ahol jól érzed magad, szereted, de nem akarsz éjszakázni és van egy hely, ahol 2 műszak van, de nem jó.

Kaptál számtalan tanácsot, de mindhiába - 2 naponként/hetente kiírod ugyanazt.


Menj a nem jó helyre, próbáld ki , 3 hónap a felmondási idő (úgy 2 napja írtam Neked erről) , ha nem jön be, akkor kilépsz és mész éjszakázni a jó helyre. Mi nem tudunk helyetted dönteni, Neked kell, de hogy már kb. 4 hónapja ezzel az egy problémával "szívod a vérünket" - ez már sok.


Csak szólok, hogy a Gyakori szabályzata szerint "nem illik" ugyanazt a kérdést többször kiírni - szóval ne csodálkozz, ha törölni fogják a kérdésedet.

2019. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milliószor mondtuk azt is, hogy nem ismerjük, milyen jogszabályok vannak nálatok, milyen lehetőségek.
2019. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 műszakra 700 euró? :DDD

Mindenképp oda menj, jól fognak járni egy birkával :D

2019. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es, Szlovákiáról van szó, nem Ausztria, stb.

Azért ott sincs kolbászból a kerítés és egy pályakezdőnek, aki az iskolából esett ki, KEZDŐ fizetésnek elmegy. nem mondom, hogy fényes, de elmegy.

2019. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!