Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magánéletem kihatással van...

A magánéletem kihatással van a munkámra, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

HR-es vagyok egy Bp.-i multinál immár 6 éve. Az utóbbi időben viszont egyre inkább azt veszem észre, hogy a magánéletem kihatással van a munkámra. Egy kemény válás és a mozgásszegény-stresszes életmód miatt a munkámat nem úgy végzem el ahogy kéne. Ez gyakorlatban azt jelenti, hogy

-az adminisztatív teendőket elhanyagolom

- kollégákkal egyre kevesebbet beszélek

- az interjúk során a jelentkezőket szétszivatom

Utóbbit úgy kell érteni, hogy kínos kérdéseket teszek fel nekik. Miben rosszak? Győzzenek meg, hogy miért a mi cégünkben van a helyük és miért nem? Hogy néznek ki intenzív stressz alatt? Milyen hiányosságaik vannak? Mitől félnek igazán? stb.

- főnökeimmel egyre ridegebb a viszony

Már-már alig köszönünk egymásnak. Régen pedig sokszor elég hosszassan beszélgettünk.


A lényeg, hogy félek, amennyiben ez így megy tovább, akkor elvesztem a munkahelyemet. Mielőtt megköveznétek: régen kimondottan szociális ember voltam, aki szeretett emberekkel foglalkozni. Mit javasoltok milyen sportot kezdjek el ami kevés időd igényel? Hogyan tegyem túl magamat egy érzelmi válságon?



#munka #stressz #válás #HR #mozgásszegény élet
2019. máj. 6. 17:07
 1/1 Riki miller válasza:
tALÁN NEM LEHET HOGY A MUNKÁD VAN KIHATÁSSAL A MAGÁNÉLETEDRE...
2019. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!