Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fundamentázni mennyire éri meg?

Fundamentázni mennyire éri meg?

Figyelt kérdés
Pont most néztem egy ismerősöm azt hiszem 2 éve járt érettségire nem rég végzett és fundamentás lett előtte hentes pultban volt kiszolgáló jó ez nem jelent semmit tudom.De a lényeg sok fundamentás van ahogy nézelődök nap mint nap itt nálunk is min 5 öt tudok de szerintem van több is van akinek autója is van van akinek nincs.Szóval az ismerősöm rögtön osztogatja siker,gazdagság,karrier,új éllet meg már le van fotózva a fundamenta összejövetelen mikor csápolnak a fentebb valóknak.Érdemes oda menni dolgozni?

2019. máj. 7. 02:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Majd ha megismered a " hitel " világát.

Azt a pénzt, ami nem létezik....

A kártyavárak összedőlnek :)

2019. máj. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam (van az ismerősi körben elég magas szinten lévő fundamentás), hogy a törvényváltozás óta sorra hagyják ott a céget az 5-10 éve ott dolgozó, felsőbb szintű vezetők. Akkor szerinted neked, a 0-ról kezdő, ügyfélkörrel nem rendelkezőnek mennyire lenne érdemes?
2019. máj. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miota kivezettek a tamogatast, nem annyira. Ha ilyesmiben gondolkozol, inkabb biztositozas.. konnyebb eladni, valtozatosabb es ugyanolyan jutalekos.
2019. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan nekem ötletem sincs, hogy a Fundamenta hogy nem fog bedőlni az állami támogatás nélkül, amikor el kell kezdeni kifizetni nagyobb tömegben a lakástakarékosokat, úgy hogy közben nem lesz új ügyfelük... A mai feltételekkel semmi de semmi értelme nincs lakástakarékot kötni. Eszembe nem jutna most értékesítőnek menni oda.
2019. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
A Funda zárt rendszer, a befizetésből és a hiteltörlesztőkből fedezték eddig is, az állami támogatás úgyis megy vissza az emberekhez. A bankok is a hitelezésből élnek nagyrészt. Abban pedig még versenyképesek.
2019. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Ja és OBA védett is.
2019. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"A Funda zárt rendszer, a befizetésből és a hiteltörlesztőkből fedezték eddig is, az állami támogatás úgyis megy vissza az emberekhez. A bankok is a hitelezésből élnek nagyrészt. Abban pedig még versenyképesek."


Ezt én értem, de tessék felfogni, nem lesznek új ügyfelek. Csak azért érte meg ez bárkinek is, mert volt rá állami támogatás. Azt ne mondd, hogy a Fundamenta annyira szipi-szupi, hogy ügyfelek nélkül se dől be. Akkor minek csinálták eddig?

Értem azt is, hogy OBA által biztosított, sajnos hatalmas kib..szás ez minden olyan piaci szereplővel, aki nem csak egy állami alamizsnán élősködött.

2019. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szóval akkor már nem akkora durranás mint volt?Kíváncsi leszek mi lesz a frissen belépőkkel,bár lehet úgy sem tudom meg,az ismerősöm akit írtam ő úgy érzi ez a boldogság a siker a csillogás.
2019. máj. 7. 21:47
 9/14 anonim ***** válasza:

"az ismerősöm akit írtam ő úgy érzi ez a boldogság a siker a csillogás."


általános hogy ezek a cégek behülyítik az ügynököket. Lásd a hárombetűs cég, pénz helyett iphonet kapnak ugyanannyiért és máris milyen menő, meg mindenki fiatal, mindenki vasalt öltönyös tanácsadó. Brokernet volt a csúcs, ahol csúcsautót mutogattak, hogy azt lehet nyerni... közben más cégeknél sokkal többet kereshetne kevesebb munkával.

2019. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8: "az ismerősöm akit írtam ő úgy érzi ez a boldogság a siker a csillogás"


Majd 2-3 hónap után, mikor már több lesz a telefonszámlája, mint amennyit megkeres vele, akkor kérdezd meg.

Minden értékesítési cég az érzelmekre próbál hatni és nem az értelemre, ezért annyira lelkes az ismerősöd, meg valószínűleg azért, mert nem egy bonyolult lélek és ezt még nem látja át.

2019. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!