Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győrben van olyan gyár, üzem...

Győrben van olyan gyár, üzem ami térítené az útiköltségemet ha Sopronból járok vonattal? Vagy ne is álmodjak ilyenről?

Figyelt kérdés

Magamnak a bérlet 80 ezer ft körül lenne, úgy láttam neten. Az sajnos nem éri meg, mert a fizetésem felét elvinné. Amúgy oda szeretnék költözni, csak jelenleg nincs félretett pénzem albérletre, és rizikósnak is találnám amíg nincs egy stabil (már nem próbaidős munkahelyem). Szerintetek mi lenne akkor a megfelelő sorrend, hogy ne essek két szék közül a földre? Addig dolgozzak itthon amíg össze nem jött pár százezer kezdő összeg albérletet kivenni? És csak utánna kezdjek munkát keresgélni?

Tudom vannak munkásszállók, de fiatal nőként az lenne az utolsó amit bevállalnék, nem vagyok rákényszerülve hiszen itt is van munkám. A költözés magánéleti jellegű dolog miatt lenne jó.


2019. máj. 7. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen cégek Győrben is, de a pozíció sem mindegy.

Ha komolyabb munkakörben vagy, mondjuk kontroller, vagy hasonló, akkor gond nélkül térítik.


Viszont egy sori munkásnak nem fizetnek ennyit, mivel őket találnak a környékbeli (50 km-es körzet) falvakból is.



A másik bibi,hogy Győrben gyenge a tömegközlekedés.Ha külső területen van a munkahely, márpedig az ipari cégek többsége ott van, oda ritkán mennek buszok, általában csak a műszakban dolgozókat viszik,hozzák.

2019. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyem a csepp szíved. Ott van egy köpésre Ausztria. Próbálj meg valami melót találni nem 160 ezer forintért.
2019. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!