Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elitélendő, ha hegy harminc...

Elitélendő, ha hegy harminc éves nő háztartásbeli?

Figyelt kérdés
Nyolc éve vagyok férjnél, és csak a házasság előtt dolgoztam egy évet. A férjemnek jó állása van, és mindkettőnknek jó így, hogy én intézem a lakás körüli teendőket, ő pedig megkeresi a kenyérre valót. Csak az bánt, hogy anyósom burkoltan célozgat rá, hogy ideje lenne munkát keresnem.

2019. máj. 7. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán nem elítélendő.

Ha meg gyerekeket is vannak/lesznek, akkor meg különösen nem.

2019. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
87%
Addig nem probléma, amíg a férjed jól keres. De aztán ha esetleg lebetegszik, te meg majd 40-50 evesen ott leszel nulla munkatapasztalattal, akkor mit csinálsz?
2019. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
78%

Ha nincsenek pici gyerekek akkor én egyáltalán nem tartom normálisnak azt, hogy valakinek nincs annyi önbecsülése, hogy kezdjen magával valamit.

Azt írod, hogy a ház körüli teendőket intézed... mégis mik ezek gyerek nélkül? Ha minden nap takarítasz és van valami kis kertecske ahol elszöszmötölsz, akkor sem fog kitenni ez 3-4 órát sem. Mégis mit csinálsz egész nap?

Volt az ismerősi körben több ilyen háztartásbeli nő is. Az egyiktől elvált a férje és nagyon-nagyot koppant a nő amikor rájött, hogy most nem lesz bizony senki aki eltartsa és se végzettsége, se tapasztalata. Ha nem is a pénz miatt, de állj neki valamit csinálni, mert szomorú vége lehet.

2019. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
49%

1.: Nem anyósod dug, -így rá ne figyelj!

2.: Van "ejtőernyőd"? Ha a párod meghal, lelép, lecserél,...?

3.: Itt a Gyakorin mindjárt jön 342 troll, akik elhordanak mindenféle ingyenélő K -nak. És aranyásónak.

2019. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 Estádio de Felchút ***** válasza:
98%
Nem. Azt csinálsz, amit akarsz.
2019. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
40%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Egyáltalán nem elítélendő, sőt, nagyon is jó a családodnak, a férjednek, a gyerekeidnek, hogy otthon vagy. Ne hagyd, hogy bárki beleszóljon az életetekbe. Ez csak ti rátok tartozik!

Azzal meg, hogy mi lesz később, nem érdemes foglalkozni! Sokan végigmelózzák az egész életüket, sose látja őket a családjuk, aztán 50 fölött mégsincs munkájuk! Senki sincs ez ellen bebiztosítva! Amúgy meg otthon elvégezhetsz egy sor online tanfolyamot, ha akarsz.

2019. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
41%
Lepontozó verseny? Benne vagyok!
2019. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
56%

Ha nektek jó legyen, bár nem tudom megérteni,én ambíciózus ember vagyok, nem elégít ki a mosogatás meg az ágyazás.

Most itthon vagyok cseden, és bármennyire szeretem a babát alig várom, hogy vissza menjek dolgozni, imádtam a munkám. (Ferihegy-vám terület) Nagyon hiányzik.

2019. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ha téged ez kielégít, akkor engem nem zavar.
2019. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
67%

Legszívesebben én is háztartásbeli lennék.


Kiskerttel, kézműveskedéssel, írással, minden nap főzéssel.


Családi okokból úgy alakult 3 éve, hogy otthon voltam pár hónapig. Rendszeresen főztem, foglalkoztam a hobbijaimmal, sportoltam és ragyogott a lakás a tisztaságtól, nem úgy, mint azóta.

2019. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!