Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki a British...

Dolgozik valaki a British Petrolnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 23 éves lány vagyok, aki az egyetem mellett elvégezte a felnőtt képzésen a pénzügy számvitelt (persze egyetemen nem ezt tanultam). Van egy nyelvvizsgám B2-es.

Jelenleg egy könyvelő irodában dolgozom, mint egyéb ügyintézőként. Számlákat rögzítek, számlákat importálok ,egyebek. A mérlegbe is besegítettem a könyvelőnek. De ezt annyi, hogy a rendszerbe rögzített dolgokat összenéztem a folyószámlával. Tudom mikre kell figyelnem a márleg elkészítésénél,de ennyi. Bevallásokat és bérszámfejtést nem készítek, szóval az ezekhez szükséges tudásom sincs meg.


Most akarok elkezdeni angol tanárhoz járni, mivel a nyelvvizsgám 80 százalékánl jobb lett anno, viszont az érettségim csak 65 körül.


Szeretnék a British Petrolnál dolgozni. Tudnátok róla mesélni? Milyen a légkör, elvárások? Egyáltalán lenne-e e esélyem ilyen feltételekkel vagy elvárt az egyetemi diploma? Mindent azonnal várnak? Egyáltalán rendelkezem megfelelő elméleti tudással, hogy elgondolkozzak a fevételen?


Előre is köszi a válaszokat!



2019. máj. 8. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de szerintem ugyan olyan sz@r mint a tata
2019. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen diplomád van jelenleg?
2019. máj. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mérnöki. Elelmiszermernoki
2019. máj. 9. 11:33
 4/5 anonim válasza:

Nekem egy ismerősöm nemrég kezdett el ott dolgozni, eddigi tapasztalatai alapján jól érzi magát, kellemes a légkör, jófejek a főnökök, nem hajtják túl. Persze dolgozni és igyekezni azért kell.

Első válaszoló, attól hogy te csak a Tatát ismered, attól még nem szar a többi, mellesleg az ismerősöm a Tatától ment át a BP-hez, szóval meg van a viszonyitási alap :))

BP jobban fizet!

Kérdező, nyugodtan jelentkezz a BP-hez, multiknál általában nem elvárás a szakirányú végzettség, a legtöbb munkakörben betanitanak hogy mit kell csinálni, és azt végzettség nélkül is meg leeht tanulni. Az már neked előny, hogy dolgoztál számlákkal, tudod mit kell nézni rajtuk, miből állnak stb.

Viszont az angol tudás fontos, arra gyúrj rá, ha nem érzed biztosnak!

Sok szerencsét! :)

2019. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
abu karsz al angol tudás
2019. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!