Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek egy szamitastechni...

Szerintetek egy szamitastechnikai szerviz mennyire eletszeru dolog?

Figyelt kérdés
Vagy ez mar nem meno? Mert mindenki vesz mas alkatreszt?
2019. máj. 8. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Marmint amgukat az alkatreszeket akarod javitgatni?
2019. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hibadetektalas stb
2019. máj. 8. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Kifejtened?
2019. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze.

Van egy uzlet, bejon az illeto, hogy rossz a gep, nem kapcsol be, mitol lehet?

Es akkor megallapitjuk,hogy mi a baja a keszuleknek, es ha kell csereljuk az adott alkatreszt.

2019. máj. 8. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még mindig jó üzlet. Hihetetlen, mennyi diplomás, értelmes emberrel találkoztam már, akik egy lecsúszott SATA kábel miatt képesek voltak súlyos pénzeket kifizetni egy "szakembernek".


A "mindenki vesz más alkatrészt" dolog meg irreleváns, hiszen te nem azokra építenél vállalozást, akik otthon megkeresik a hibát, mert azok nyilván ki is tudják cserélni az adott alkatrészt. Hanem azokra, akik egy kicsúszott tápkábel miatt már rohannak a szervizbe, ők nem vesznek alkatrészt, max egeret meg billenytűzetet, de a gép oldalát már nem veszik le, még a végén maga az ördög lapul alatta....


Az egy más kérdés, hogy mennyire van ennek jövője. Asztali gépet ma már elég kevesen használak, inább a geekek, de ők nem mennek szervizbe, csak ha már nagyon nagy a baj. Az átlagemberek laptopot használnak, amin elég korlátozottan lehet cserélgetni a hardvereket, egy komplett alaplapcserét meg nem fog neked kifizetni, akkor már vesz újat, garanciával.


Szóval szerintem mellékkeresetnek nem rossz, de ebből megélni elég nehéz lehet.

2019. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az átlagemberek laptopot használnak," ezt honnét veszed?


Szerintem már nem éri meg ilyenbe fektetni. Minimális a forgalma egy ilyen üzletnek. Anno (10-15 éve) még tele volt a város ilyen boltokkal ma már szerintem 1-2 ha maradt.

Maximum úgy lehet ez jövedelmező, ha valamilyen nagyobb céggel szerződnáél, hogy a számítógépparkjukat karban tartod vagy valami hasonló.

2019. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

""Az átlagemberek laptopot használnak," ezt honnét veszed?"


En is ezt figyeltem meg az ismerettsegi koromben. 15 evvel ezelott uberkiralysagnak szamitott egy laptop, csak komoly szakmabeliek, vagy penzesebb csaladbol szarmazo egyetemistak vettek, de most tenyleg mindenki laptopot vesz.

2019. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17 évesen még nekem is "gamer" PC-m volt, jellemzően le volt véve az oldala és lógott belőle két vinyó :-))


Aztán ahogy felnőtttem, a játék elmaradt és amire most használom a gépet, bőven elég egy laptop. Befér a táskámba, magammal tudom vinni ha utazom, ki tudok vele ülni az erkélyre nyáron vagy dolgozhatok a kanapén. Sokkal kényelmesebb és energiatakarékos.


Elég szűk azon felhasználások köre, ahol az asztali gép számottevő előnnyel jár. Jellemzően a játékosok használják meg komolyabb multimédiás stúdiók, de a simán csak levelező meg böngésző, szövegszerkesztő ismerőseim 90%-ka laptopot használ.

2019. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!