Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidlbe szeretnék dolgozni...

14egylany88 kérdése:

Lidlbe szeretnék dolgozni diák munkába. Valami vélemény? Tanács? Az ételekhez a kódokat szigoruan az összeset meg kell tanulni? Vagy lehet puskázni vagy ez hogy megy?

Figyelt kérdés
2019. máj. 9. 19:32
 1/4 anonim válasza:

Lehet szerintem bar nem dolgozok ott. De szoktam latni hogy nezik...

En vizimento leszek a nyaron , szerintem az jobb melo :) balatonon

2019. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha jól tudnák uszni én is mennék :D
2019. máj. 9. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy kis füzetecske és ott van felsorolva a termék és mellette a kód. Pl veszek pizzás táskát és csorsan kikeresed a füzetből "Pizzás táska" címszó alatt.


Két kezem se elég, hogy megszámoljam, ezt hányszor csináléják.


ha gyorsan ki tudod keresni és nem áll a sor, mert szépen komótosan böngészed a füzetet, akkor semmi gond sincs.


Amúgy a vezető nem hivat be az irodába, hogy látta, hogy nem fejből csináltál mindent, úgyhogy kirúg :)

2019. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bacsó Bence válasza:
Azért az nem teljesen igaz hogy a fuzetedbol mindent kileshetsz, mert már alapból úgy kerülhetsz kasszába ha megírtad a tesztet(ugye ha nem sikerül nem kasszázhatsz) meg ha véletlenül ki is tudnád kerülni azt a tesztet minden vasarlonal nem nézheted a lapozót mert egy idő után észre veszik hogy nem tudod a kódokat és abból csak a baj lesz.
2019. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!