Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek, milyen...

Mennyit kerestek, milyen munkakörben és mennyire szeretitek, amit csináltok?

Figyelt kérdés

Igen, látom, nemrég volt egy hasonló kérdés,pont ez ihletett. Az eredeti kérdés 2014-es volt, és az ottani válaszok szerint nagyjából 70-80k nettót kaptak a nem diplomások, és 200k körül a diplomások.

Úgy kíváncsi lennék 2019-ben mi a helyzet?


2019. máj. 10. 08:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Itt gyakorin mindenki többdiplomás, mérnök, informatikus, orvos, sztárügyvéd, vállalkozó, több millió forintos havi bevétele van, de nem elégedett.
2019. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Jelenleg nettó 130-at, naplopós irodai munkával. Előtte 160-170-et kerestem hajtós fizikai munkával, sok túlórával.
2019. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1-es, persze, sok a troll. De azért abban a másik kérdésben elég sokan leírták, hogy milyen sokat dolgoznak nettó 200-ért. A programozók 1 millás fizetéssel annyira nem érdekelnek.

Én compliance területen dolgozom, és nettó 290k-t kapok. Az összes kollégám morog, hogy a konkurens cégnél ugyanezért a melóért nettó 600k-t is meg lehet kapni, csak azért kérdezem. Én személy szerint ezt kizártnak tartom.

Szerintem az átlagfizetés Magyarországon még mindig nagyon alacsony.

2019. máj. 10. 08:16
 4/28 anonim ***** válasza:

Korábban: ~300 000 Ft/hó, közalkalmazottként Magyarországon

Jelenleg: ~6000 EUR/hó, közalkalmazottként külföldön

2019. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Trollok megjelentek. Nem igazán érdekelnek a külföldi fizetések. Nem áll szándékomban külföldre menni, hiába van ott kolbászból a kerítést.
2019. máj. 10. 08:24
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
270 netto egy gyerek után járó adókedvezménnyel 23 éves munkaviszonnyal köztisztviselőként. Cserébe 12 órázok,éjszakázok,szinte minden ünnepnapon dolgozom,és havi három hétvégén.
2019. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%

A kollégáid nyilván kamuznak, nem lehet nettó 600at keresni.

Az itteni válaszadók is kamuznak, a programozók sem keresnek nettó 1 milliót.

Egyedül te tudod a frankót, és a nettó 290es fizuddal te vagy a legnagyobb Jani itthon Magyarországon, eszedbe ne jusson váltani, már most a csúcson vagy!

2019. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%

"Én compliance területen dolgozom, és nettó 290k-t kapok. Az összes kollégám morog, hogy a konkurens cégnél ugyanezért a melóért nettó 600k-t is meg lehet kapni, csak azért kérdezem. Én személy szerint ezt kizártnak tartom."


Ezeket annyira bírom:DD Ha morognak, hogy máshol a dupláját lehet keresni, akkor miért nem mennek át oda??

2019. máj. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
170 000 nettó, irodista.
2019. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

8-as mennek ők interjúra, csak sosem veszik fel őket. Itt nálunk nem divat a bértárgyalás, legalábbis én nem voltam még olyan interjún. Csak megkérdezik te mennyit szeretnél, de ők nem nyilatkoznak. Aztán döntsd el, hogy miért nem vettek fel, nem voltál elég jó, vagy túl sokat kértél.

Én 3 éve voltam utoljára állásinterjún, már itt dolgoztam, csak fejvadász rábeszélt, hogy menjek el, hallgassam meg mit ajánlanak. Semmit nem ajánlottak, persze, A szokásos állásinterjú duma, győzzem meg őket én, hogy miért engem vegyenek fel. Én meg mondtam győzzenek meg ők, hogy érdemes váltanom. Az akkori béremen felül kértem, persze nem túl sokkal, de utána megtudtam egy barátnőtől, aki ugyanoda ment hasonló poziba, hogy bruttó 270k. Én azóta nem keresgélek. Persze lehet, hogy kéne, de itt elvagyok.

2019. máj. 10. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!