Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van lehetőség előre lépni?...

Van lehetőség előre lépni? Gyárban mennyire lehet felfelé fejlődni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy egy operátorból lehet csoportvezető vagy műszakvezető? Mennyi a fizetésük kb?
2019. máj. 10. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Ez teljesen változó. Nekem van olyan ismerősöm, aki a 9. évfolyamon 2-szer megbukott, aztán otthagyta a sulit. Azóta állítólag csoportvezető lett. De vannak olyan helyek is, ahova nagyon be vannak betonozva a főnökök, nem mennek sehova, se szülni, se nyugdíjba, se másik céghez. Ez változó.

A fizetés is változó, attól függ milyen régió, mennyire van munkaerőhiány. A garantált bérminimumot megadják, meg a műszakpótlékokat. De előfordulhat az is, hogy jobban keresnek,mint az irodisták, ez is cégektől függ.

2019. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Van. Általában ezek ezekre a posztokra operátori beosztásról lépnek elő az emberek, mert azzal tanulnak bele az egészbe hogy látták az összes részét. De most képzeld el ha van egy 50 fős műszak vagy csoport vagy akármi. Abból max 1-2 aki előre fog lépni, a többi az meg marad operátor.
2019. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Van lehetőség, csak sokszor nem biztos, hogy érdemes. Én például irodai munkakörből kerültem át kvázi fizikai munkakörbe, üzemi dolgozónak. Igazából ugyanazt csinálom, mint irodán, csak többet kell az üzemben lennem, jobban benne vagyok a termelési folyamatokban.

A bérem papíron nem lett magasabb, de az által, hogy órabéres lettem és minden pótlékot, bónuszt, egyébb juttatást, ami jár az üzemi dolgozóknak én is megkapok, kb. 1,5X többet kapok így, mint előtte.

Szóval nekem nagyon megérte!

2019. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!