Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A 15éves fiam hová tudna...

A 15éves fiam hová tudna elmenni diákmunkára?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy a nyáron 15 éves kortól lehet munkát vállani.De minden álláshirdetésbe az van hogy év felett,meg minden diákszövetkezet éven felül tud csak felvenni a csapatába!
2019. máj. 11. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs ismerős, aki tud adni, akkor diákszövetkezet.

15 évesen csak nyáron dolgozhat.

2019. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nyárra szeretnénk!És a szövetkezet (az itteni) is csak 16 felett tud regisztrálni a rendszerbe azt mondták.
2019. máj. 11. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mezőgazdasági idénymunka. Mivel elég nagy emberhiány van, talán ott felveszik.
2019. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kapálni?
2019. máj. 12. 08:48
 5/10 anonim ***** válasza:

"És a szövetkezet (az itteni) is csak 16 felett tud regisztrálni a rendszerbe azt mondták."


Elméletileg 15 felett szülői engedéllyel lehet diákmunkázni. Ezt az információt a fiadnak adták vagy neked?

2019. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Y-generáció iskolaszövetkezet, ha budapesti, ott már láttam 15-16 éves diákokat dolgozni :) Egyik sem nehéz fizikai munka ami náluk van, kb 900-1000 nettót fizetnek / óra.


Vidéken nagyon elenyésző a diákmunkalehetőség 15 éveseknek, de nyáron már dolgozhatnak, szülői engedéllyel.

2019. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Kapálni?"


Nem csak kapálni lehet a mezőgazdaságban :-)

Eperszedés, uborkaszedés, almaszedés, stb

2019. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én kaptam ezt az információt a Miskolci szövetkezetben!És ezekről a mezőgazdasági munkákról hol lehet információt kapni?Mert álláshirdetés nincs ilyen!
2019. máj. 12. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:

például most csak beírtam a google keresőbe, hogy "eperszedésre keresünk" és kidobott egy ilyent:

[link]


Jó, nyilván ez nektek nem jó, mert nem nyár, hanem máj. 15-től, akkor meg még nem dolgozhat a fiad, de biztos vannak a környéketeken is Facés hirdetések.

Budapesten pl. van egy olyan (helyi) csoport, hogy Bp-i állás, munka - próbálj meg ilyenekre rákeresni.

Nem tudom, mi a cél, de ha a pénzkeresés, akkor pl. segíthet egy piacon is árut rakodni (ingyenes konditerem :-) )

2019. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából a pénz is a cél meg nem is!Mert nem mi küldjük hogy jaaj nem lesz kenyérre való hát induljon el ő is hanem ő magától mondta hogy szeretne elkezdeni gyűjteni mát az autójára!És mi Miskolciak vagyunk nem pestiek sajnos!
2019. máj. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!