Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány évesen sikerült először...

Hány évesen sikerült először elérnetek az 1 milliós egyenleget? Utána már könnyebben jött a többi (millió)?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 08:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
69%
25, de könnyen feléltem ez nem olyan hatalmas összeg. Aztán 2-3 év múlva kezdtem el tudatosabb lenni, nyílván ha van hozzá tőke egyre könnyebb előre lépni.
2019. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
25 évesen és körülbelül egy szűk évig tartott attól kezdve hogy munkám lett. Ez fél éve volt. Azóta albérletet kellett váltani, ami dragabb, plusz kaució, szóval most is 1 millió körül ugrál az egyenlegem. Remélem mostmár beáll, csökkennek a váratlan kiadásaik és tovább tudom gyarapítani az összeget.
2019. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
16. Apám meghalt ezért eladtuk a házat.
2019. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom hallottad azt a dumát hogy az első egy milliót összeszedni a nehéz, a többi már könnyen jön. Ez 20-30 éve volt igaz és Amerikában, tehát dollárban kifejezve és nem dolgozó emberekre értik, hanem vállalkozókra.


1 millió Ft Magyarországon ma már nem sok pénz, alkalmazottként ugyanolyan nehezen fog jönni hozzá a következő millió is.

2019. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

24-25 körül.

Ha normálisan gazdálkodsz, és keresel, akkor 30 körülre összejön a 10+

2019. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Valahol 25-27 körül (még otthon laktam).
2019. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
25 évesen. (Minimálbért kaptam) Nekem könnyebben jön a többi, mert azóta munkát váltottam és sokkal többet keresek, bár vettem egy autót, így arra is elmegy egy csomó pénz havonta, de így hogy nem sporolok túlzottan, így az évi 2milliot félrerakom
2019. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

22 evesen, szinte 1 evnyi munka utan az elso komoly munkahelyemen. Utana a tobbi kb ugyanolyan utemben jott.


Milyen buta kerdes ez mar! :D 1 millio nem egy oriasi, magikus osszeg, idehaza sok kezdo osszesporolja egy ev utan. Ahogy emlitettek, az 1 milla dollarnak van ertelme, es hogy utana a tobbi konnyebben jon-e, vallalkozok eseten.

2019. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, dollárra talán igaz, forintra semmiképp.


Havi 100K-t félreraksz, akkor kb 1 év az 1M.

10M-t sajnos nem lesz könnyebb összegyűjteni, kell hozzá 9év. Ha azt vesszük, hogy nő a fizetésed és többit raksz félre, akkor mondjuk elég "csak" 7 év.


Én ott látok egy ugrást, hogy ha eddig elment 130ezer lakásbérletre és alacsony kamat mellett sikerül hitelre venned, akkor onnantól törlesztőre mondjuk elmegy 100K. Ez máris annyit ér, mintha 30K-val többet keresnél.

Másrészt a 100K havi törlesztőből 50K a kamat, 50K a tőke. Így ezt az 50ezret kötelezően félre is rakod. Tehát egy jó hitel ér 50-100ezer forint plusz megtakarítást a jelenlegi kamatkörnyezetben, de nem tudni meddig lesz ez így.


Szóval szerintem az első lakás megvásárlása tudja megdobni a felhalmozás sebességét. de ez valamennyire csak virtuális megtakarítás, mert nem lesz ott a számládon kp-ben 20milliód, hanem egy lakásban fog állni.

2019. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen 1 év munka után. Nem volt jó fizetésem, de szinte mindet félretettem így könnyen megvolt.
2019. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!