Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kik áruház?! Dolgozott-e már...

Kik áruház?! Dolgozott-e már valaki a Kik-ben?

Figyelt kérdés
Fizetés, fonokseg érdekelne :)

2019. máj. 12. 18:41
 1/1 anonim válasza:
En dolgoztam, nekem tetszett, de mivel 40 oras ként jelentkeztem és úgy kezdtem. Ott, később változások jöttek les le ettek 30 órára ami fizu an nem mindegy. 2019ben én 150 körül kaptam de probaido alatt kevesebbet akkor talán 130. A munka nagy része nem vészes, ami szar és kemény hogy heti szinten 16 raklap aru jott vagy több amit lekell pakolni igen hamar és sokszor 1, 2 emberrel. Nincs raktár egyik üzletben sem kb. Ez megterhelo, és persze az sme mindegy milyen a főnököd.. Hat nekem bejott elsőnek utána már nem tetszett eljottem.
2020. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!