Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent a reálbér-csökkenés?

Mit jelent a reálbér-csökkenés?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha pl dolgozol valahol keresel valamennyit, elteik egy ev volt 3%os infláció de a dizud nem emelték.
2019. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ha pont ez a szitu nálam akkor mi van? mert egy valamirevaló munkahely nyilván nem engedhet meg ilyet.
2019. máj. 15. 12:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyis troll visszatért. Legalább válzoztass a stílusodon akkor nem lennél ennyi könnyen felismerhető
2019. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"n akkor nem lennél ennyi könnyen felismerhető"


De vajon honnan ered a tévhit hogy engem érdekel ha felismernek? Nem tudom honnan ered de nem érdekel.

2019. máj. 15. 12:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért teszel fel olyan kérdéseket amikre tudod a választ? Csomó reálbéres kérdést feltettél már
2019. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aemmi gond nincs ezzel, nincs senkinsek sem emelesi kötelezettsége
2019. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valamirevaló munkahely nem foglalkoztat olyan semmirekellőket, mint te, szóval 1:1.
2019. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Valamirevaló munkahely nem foglalkoztat olyan semmirekellőket, mint te, szóval 1:1."



Mégis itt vagyok 10+ éve és nem én vettem fel magamat és nem én alkalamazon magamat.

Ki is lehet engem rúgni. Mégis itt vagyok!


És hányszor volt a cégnél azóta "frissítési " szándék aminek mindig az lett a végge hogy senkit se találtak, akit meg nagy nehezen mégis felvettek azok le is léptek pár hónapon belül.

De érdekes ez nem? Hogy valahogy csak a "régiek " vannak itt mert ha bekerül nagy nehezen egy új ember néha az csak a fejét fogja hogy ez mekkora egy trágyadomb és el is megy hamar..


tán ok néklül?

2019. máj. 15. 18:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, ti nem kelletek sehova
2019. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az újak tudják hogy rossz a hely és nem akarnak ők is becsavarodni mint te. ezért lelépnek. tudod, én is leléptem onnan ahol nem éreztem jól magam. de te csak azért se teszed. szerintem neked ez a sz*r helyzet tökéletesen megfelel, mert így tudsz puffogni. ahelyett hogy tennél valamit, csak szidod a helyet. én nem szidtam egy helyem sem. csak léptem máshova ha nem volt jó valami.
2019. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!