Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Családi nyugdíjat kapom...

Családi nyugdíjat kapom anyukám után elhunyt 18 vagyok és sulizok?

Figyelt kérdés
Járok suliba de lehet terhes vagyok és nemtudom el e veszítem így a nyugdíjat ha nem megyek majd suliba..gyérek mellett nem lesz könnyű.. barátommal nem vagyunk házasok...felek hogy elveszítem a nyugdíjra való jogom..
2019. máj. 15. 16:40
 1/2 anonim válasza:

Új lehetőség, hogy iskolai tanulmányok címén azt az árvát is megilleti az árvaellátás, aki várandóssága, gyermekszülés vagy három évesnél fiatalabb gyermekének gondozása miatt tanulmányait magántanulóként végzi. (A társadalombiztosítási nyugellátásról szóló 1997. évi LXXXI. törvény 55. § (3) bekezdés a) pontjának új rendelkezése.)


[link]

2019. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Riki miller válasza:
A nővéremnek is van két gyereke magán tanuló is jár még neki az árvasági én is amíg befejeztem az érettségit végig kaptam , csak ha befejezeted a tanulmányaidat , akkór veszik el...
2019. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!