Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Belejövök ebbe a munkába? Mit...

Belejövök ebbe a munkába? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem dolgozni TV gyárban, mert itt 701€ kínálnak 2 műszakos munka, és 3 hónap után felemelik a fizetést 774€. Felvettek, megcsináltam a teszteket nagy nehezen.

Tegnap, és máma voltak az iskolázások. Szigorúan ellenőrzik a TV amiket gyártunk. Megmutatták, hogy hogyan kell fúrni, össze tenni a kábelt a tv-ben, összekapcsolni, és érzéssel. Amit nem értek az a szabvány. A szabvány arra van, hogy pl. tesznek a csomagolás pozícióra, és minden pozíción van szabvány, hogy hogyan kell haladni, mit kell viselni, milyen kesztyűt, kell-e szemüveget használni, vagy sem, hogyan kell kezdeni stb.


Nem nagyon értem a szabványt. Van iskolázásom SIT-re, és csomagolásra. A SIT az, hogy ellenőrzöm a tv-t, hogy van-e ott folt, lyuk, csík. És csomagoláson arra kell figyelnem, hogy ne legyek lyukas a fólia, ne legyen foltos a tv, ne legyen rajta karcolás.


Félek ha valamit elcseszek akkor kirúgnak.


Mit tegyek? 😏


2019. máj. 16. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igyekezz
2019. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fogok igyekezni de iszonyatosan félek
2019. máj. 16. 17:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Adj magadnak időt
2019. máj. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Adj magadnak időt és belejö
2019. máj. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan félek. Új hely, új munkatársak, egyszóval minden új.
2019. máj. 17. 05:35
 6/12 anonim ***** válasza:

A szabvány tulajdonképpen egy általános követelménylista. Hogy kell egy ideális dolognak (esetedben TV) kinéznie. Hol vannak a lyukak fúrva. Nincs megrepedve, megütődve. Hogyan kell helyesen becsomagolni. Milyen anyaggal, milyen segédeszközökkel. Hogyan kezdj neki, milyen lépések mentén haladj.


Az a lényege, hogy ami kijön a gyárból, mind egységes és magas minőségű legyen. A szabvány kis, mindennapos cselekedetekre bontja le azt a kívánalmat, hogy magas minőségű termék menjen ki a gyárból.

2019. máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
07:41: Értem. Most odatettek, ahol dobozokat kell összerakni és matricát oda ragasztani és jointot oda tenni ahol van neki külön helye, hogy a tv a dobozból ki ne essen. Iszonyatosan gyors a tempó. El se tudom képzelni, hogy át tesznek egy másik pozícióra, ahol még rosszabb lesz. Nem szeretnék semmit el kiabálni, de szerintem az autógyár sokkolta jobb volt, mivel ott nincs ilyen gyors tempó és nem ellenőrzik az embereket szigorúan. Hogyha itt neadjisten valamit rosszul csinálok, és jön ellenőrzés, nekem annyi. Ez a sz@r ebben az egészben.
2019. máj. 17. 08:07
 8/12 anonim ***** válasza:

"jointot oda tenni ahol van neki külön helye"

Milyen cég ez? :D

2019. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ahol a tvket gyártják
2019. máj. 17. 11:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de te akartál gyárban dolgozni. Mit gondoltál milyen lesz?
2019. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!