Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy villamosmérn...

Mennyit keres egy villamosmérnök a Jabilban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy egy 2-3 év munkatapasztalattal rendelkező Bsc villamosmérnök kb milyen nettó fizetést tud a Jabilban megkeresni? A bejárást támogatják céges autóval?

Köszönöm!



2019. máj. 16. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nettó 350 körül lehet kérni. A második részét nem értem. Céges autó ilyen szinten nem jár. Ha az a kérdés hogy támogatják-e hogy autóval jársz, a válasz igen. 15Ft/km összegben.
2019. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es:

Mennyire valós ez az info? Ott dolgozol? Pont a leggaggyibb keleti részen simán megadnak 350 nettót 2-3 év tapasztalatra?

2019. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen leggagyibbról beszélsz? Tiszaújváros Magyarország egyik leggazdagabb városa, órási verseny van a jó munkaerőért. Én nem de a Miskolci Egyetemen csináltam az alapképzést, és több barátom ott dolgozik.
2019. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Èrtem. Ès nehèz amúgy bekerülni? Mik a főbb elvárások? A nyelv fontos nekik?
2019. máj. 17. 11:51
 5/5 anonim válasza:

350 netto nektek olyan sok? egy egyetemet vegzett mernoknek?

azta.. a technikusok megkeresik ott a 200-250et..

2020. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!