Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalt könyvelő assziszten...

Tapasztalt könyvelő asszisztens fizetés Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mennyi lenne a reális bérigényem? (Bruttó) Budapesten, multinál esetleg “közepes”en nagy cégnél. De akár kisebb cég is érdekelne, ha van viszonyításotok.


Ezek az adatok:


Pénzügy és számvitel BSc

Számvitel MSc

Mérlegképes könyvelői okj bizonyítvány

3 év tapasztalat teljes körű könyvelésen, multinál

Angol napi szinten használatban, levelezésben (amúgy középfokú, pénzügy szakmai nyelvvizsga van)


Köszi! :)



2019. máj. 16. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel miért csak asszisztensi pozit akarsz? Az szarabbul fizet. Nálunk br 300-380 az asszisztens, és kb 450-től a könyvelő. Külföldi tulajdonú könyvelőiroda.
2019. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy milyen megnevezés, multinál vagyok, ott így nevezik aki "még nem" senior. (Seniornál 5 év tapasztalat a minimum) Köszi a választ!:)
2019. máj. 17. 08:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem értem ha tapasztalt könyvelő asszisztens vagy akkor miért nem tudod mennyit érsz? Nyílván dolgoztál már valahol és tudod ott mennyit kerestél, illetve mennyit szeretnél reális határokon belül.
2019. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mert egyetem mellett dolgoztam végig, nem “rendes” állásban, hanem diákszövetkezeten keresztül, viszont mivel mindjárt végzek, aktuális a kérdés, amit NEM gondolom h meg kellett volna indokolnom....

ha vki nem tud a kérdésemre válaszolni akkor ne spammeljen, köszi!

2019. máj. 17. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eddig 2 nagyvállalatnál dolgoztam/dolgozom. Annyit tudok, hogy az egyiken a tapasztalt könyvelő nettó 270-et kapott, a másik pedig inkább egy SSC-re épülő cég, itt csak a kezdőt tudom, ami nettó 220 eFt.
2019. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!