Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Eltörött a kulcscsontom, hogyan tudnék pénzt keresni?

nem tudok idegennyelvet,és csak a bal kezem tudom használni.Eddig csak felolvasás jutott eszembe,de nem hiszem hogy bárki pénzt adna ezért.

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénz, fizetés, munka, hivatás

máj. 17. 04:13  Privát üzenet  

A válaszok
Legyél Jaimie Lannister

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 17. 06:38 Privát üzenet
Például újságosztogatással aluljárókban, nem tudom, azért mennyit fizetnek. Vagy újság széthordással.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 19. 09:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől érezhetem így a bal oldalamat/bal kulcscsontom?
Ha apám beverte az orromat és eltörött, akkor mit tudok tenni, ha nincs pénzem plasztikára?
Ha eltörött a kulcscsontom, akkor mit csinálnak vele? Milyen kötést alkalmaznak? Tudok vezetni?
SOS! Eltörött a diákigazolványom és az eltörött rész elveszett és még nem voltam ujjat csinálni. Letörött az irányítószám és a születési dátum előröl. Így elfogadják a moziban a diákot?
Eltörött az OTP Junior bankkártyám. Mennyiért lehet újat csináltatni?
Eltörött a kulcscsontom 2 hete mindig fel volt kötve még mindig nehezen tudom felemelni de már nincsenek olyan fájdalmak. Az normális hogy a nagyon kiáll egy csont? Egy ilyen kis...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!