Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát végezhet egy...

Milyen munkát végezhet egy "buta" ember, amivel legalább 2-300E nettót meg lehet keresni? Mibe nem késő közel 30 évesen belekezdeni? F

Figyelt kérdés
Ahová színlátás kell, kiesik, a nehéz fizikai munkák szintén, nem vagyok erős fizikumú.

2019. máj. 17. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Tessék felkelni az álomból.
2019. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
elmész kamionozni.
2019. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Tessék megtanulni németül, és irány az osztrák Lidl pénztárosok álomvilága.
2019. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Végezd el a személy és vagyonőr tanfolyamot, mint biztonsàgi őr el tudsz helyezkedni.
2019. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Stróman.
2019. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A vagyonőr nem keres meg ennyi pénzt.
2019. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ hàny öràja van meg egy hónapban.

Én ugyan elvégeztem tavaly, csak azzal nem szàmoltam, hogy a 9 éves lànyom mellett érdekel lenne 24/48-ba jàrni, màsrészt pàrom sem rajongana ha éjszaka nem itthon lennék, úgyhogy sokra nem mentem vele, de itt Heves megyében van egy cég, ott tényleg hazaviszik a 250-et, de nagyon sok csekkolàsi pontjuk van.

2019. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit értelmetlen a kérdés, azt akartad írni, hogy "ahova nem kell színlátás" ? Nehéz fizikai munka se?


Korábban hol dolgoztál, milyen tapasztalat van? Ha csak gyártósoron akkor nem reális a bérigény.

2019. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kulcsszavak között van a tanulás szó is, bár sosem szerettem, talán képes lennék újra tanulni, hogy többet keressek, mint most. Van érettségim, de nem sokra elég. Villanyszerelőnek tanultam volna, de nem lehettem, mint ahogyan kamionsofőr sem. Attól még itthon szerelek villanyt és az autómat is el tudom vezetni, pénzt ezzel nem kereshetek, mert színtévesztő nem lehet villanyszerelő, sem hivatásos sofőr. Nem tudom mi lett volna, ha engednek villanyszerelőnek, azóta nem tudom, mit kezdjek magammal. Biztonsági őrön már én is gondolkodtam, de elég durvának tűnik a 24/48 óra. A 12 simán megy, de a 24 rengeteg. Van őr ismerősöm, nem egyszer ülő helyzetben elalszik. Most benzinkúton vagyok kasszás egy országos hálózatnál, de talán ez fizet az összes közül a legrosszabbul, viszont néhány hónapig még köt a tanulmányi szerződés (kutas tanfolyam miatt). Nem akarok itt és ennyire keveset keresve megöregedni, viszont a nehéz fizikai munkát nem bírom, akkor inkább élek egyik napról a másikra.
2019. máj. 18. 22:44
 10/12 anonim válasza:

Körül kell nézni az álláshirdetések között, máshogy nem igazán derül ki.

Ilyesmik, hogy telefonos ügyfélszolgálati munkatárs, vagyonvédelmi adminisztrátor, bolti eladó/pénztárosként is kaphatsz 200 nettót, stb.

Vagy esetleg ez? [link] Bár nem tudom, hogy budapesti vagy-e..

2019. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!