Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A vásárló tájékoztató munka...

A vásárló tájékoztató munka az milyen?

Figyelt kérdés
Mit érdemes erről tudnom? Pont alkalmas lenne a munkaidő beosztás, mert hétvégi mellette meg hétköznap tudok tanulmányokat folytatni és nem ütközne a munkával. Csak nem vagyok ebben a munkában jártas, így azért kérdem, hogy milyen is ez valójában? A hirdetés szövegében olyan is szerepel, hogy továbbképzést biztosítunk, ez most akkor a betanulási időt jelenti, vagy el kell a cégnél valamit végezni? Amúgy nem vagyok egy beszédes ember, mert introvertált vagyok, szóval csak akkor beszélek, ha kérdeznek meg ha tudok miről, így mennyire való nekem egy ilyen munka?

2019. máj. 17. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem vevőszolgálat, bolti eladó, de nem a tescos árufeltöltő. Hanem pl. festékboltban, utazási irodában, stb. stb. Ha nem vagy beszédes, akkor hogy tudnád eladni a cég termékeit? Biztos, hogy nem vagy beszédes? Én se tartom magam vmi nagydumásnak, erre nemrég azt mondta, hogy xy-nal - aki egy kuka -: képzeljétek el, egy jó 20 percet milyen jól el tudtunk beszélgetni.

Válasz: Te kivel nem tudsz beszélgetni?

(más meg azt látja rólam, hogy szeretek beszélgetni. Érdekes.)

2019. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!