Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltott már valaki gyári...

Váltott már valaki gyári munkáról valami másra? Ti hova mentetek tovább, nehéz volt?

Figyelt kérdés

Nemrég óta dolgozom és nem tudom merre tovább. Nyelvet kéne tanulnom el is kezdtem, mert sok helyen ügyfélszolgálatosoknak kell. De még az ilyen fénymasolos helyekhez is mint a copyguru Pesten.


Egyszerűen kezdek kiegni, pedig két éve se vagyok gyárba de nem ez az én világom és megszokni se akarom!!!

Érdekelne mások mire váltottak mit tanultak hozzá stb


2019. máj. 18. 07:43
 1/3 anonim válasza:

Igen, váltottam és igen nehéz volt.

Én a gyárból önkormányzathoz kerültem át. Jogi asszisztensi és mérlegképes könyvelő végzettséggel.

Néha azt mondom jobb volt a gyár 😀

Sosem tudok úgy hazajönni a munkából, hogy ma mindent megcsináltam.

De megérte-e? Igen. Mindig is irodán akartam dolgozni.

2019. máj. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Én IT vegzettseggel 2 idegen nyelvvel epitoiparba mentem.

Tanulni pluszba nem kellett hozzá inkább butulni volt érdemes.

Ennek már 15 éve, és nagyon jó így

2019. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt rá példa. Devizahitel miatt a fizetésem nem fedezte már a megélhetésünket. Nem tudtam, hogy hova megyek mi lesz, volt A terv B terv, C terv de semmi konkrét állás vagy visszajelzés, csak az, hogy így nem maradhat tovább mert elárverezik a házunkat és nem lesz honnan bejárni 2 hónapon belül.


Balatonon kezdtem vendéglátózni, közben az B terves külföldről is befutott egy ajánlat, így két hónap Balaton után Franciaországban kötöttem ki. Azóta sok minden megváltozott, de már pár éve megint itthon vagyok saját vállalkozásokkal.

2019. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!