Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyenek az eselyek Magyarorsz...

Milyenek az eselyek Magyarorszagon magyar nyelvtudas nelkül?

Figyelt kérdés
7 eve költöztem ki Nemetorszagba, a parommal fontolgatjuk, hogy Magyarorszagra költözzünk. Ö lengyel szarmazasu, angolul es nemetül szinte anyanyelvi szinten beszel. Lengyelorszagban a diplomajat Germanisztika es Marketing szakon szerezte. Van valakinek esetleg valami tippje, hogyan kezdjünk hozza? Milyen allasok jöhetnek szoba? Kecskemetre szeretnenk költözni. Elöre is nagyon szepen köszönjük!

2019. máj. 18. 08:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyanyelvi szinten megy neki az angol,német, akkor jó esélyei vannak.

Nagyon sok álláshirdetés eleve angolul van meghirdetve.


Kecskemét meg annyira nem jó.Inkább Budapestben gondolkodjatok.

Vidéken,főleg azon a részen nehéz jó állást találni.

2019. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten sok multi van, ahol elég az angol, de Kecskeméten már sokkal nehezebb ugyanez. Mi a végzettségetek? Mellesleg én nem jönnék haza, főleg ha gyereket is terveztek.
2019. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Neki diplomaja van, Germanisztika es Marketing szakon vegzett. En dietetikus vagyok. Nemetorszagi viszonylatban nem keresünk jol, inkabb alulfizetettek vagyunk. Semmi esely arra, hogy kertes hazban eljünk, mert nagyon dragak. Lakast berelni is egyre dragabb, meg alig lehet talalni szabad lakast. Csak 1 evig van gyed, utana a legtöbben mennek vissza dolgozni. A bölcsöde havi 400-500 euro között mozog, az ovi mar csak 150. Nincsenek itt nagyszülök, semmi segitseg. Meg igy is maradnal itt kint? Ami vonz minket az a kertes haz es hogy a nagyszülök a közelben vannak. Nem szeretnem ugy leelni az eletemet, hogy evente ketszer talalkozunk.
2019. máj. 18. 09:22
 4/18 anonim ***** válasza:
A nyelv ma már nem téma csomó sz@r multi cég van, trenkwalder, tata, acelity stb.. ahol csak nyelv kell és jó fizetést adnak, persze rabszolgának be kell állni, nincs mese.
2019. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Kecskemétre tudod ki költözne a semmi közepére..
2019. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem probleme, en ott nöttem fel :D
2019. máj. 18. 09:39
 7/18 anonim ***** válasza:
Ssc ben kapkodnanak érte
2019. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Szegény lengyel faszi jól fogja magát érezni biztos a pusztában.:D
2019. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kecskeméten ott van a Mercedes, ott mindenképpen érdemes megpróbálni először.

Ha nem megy, akkor Bp. Attól még tudtok lakni Kecskeméten, mert az M5-ösön kb 40 perc alatt meg lehet járni.

2019. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9: Illetve ott van még Kecskeméten a Knorr-Bremse, szintén nagy, német cég
2019. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!