Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elhiszitek, hogy egy...

Ti elhiszitek, hogy egy reptéri értékesítő milliókat kap havonta?

Figyelt kérdés

Ma odamentem az egyik figurához, aki leszólítgatja a terminálban sétáló nőket. Luxus arcápolási termékeket adnak el, ki lehet próbálni helyszínen. Gondoltam, megkérdezem, milyen nyelven beszél folyékonyan egy ottani munkatárs. (A cég, ahol dolgozom, nem talál felsőfokú angol + egy másik világnyelv ismeretével embert bruttó 450-600-as fizetésért. Gondoltam, átcsábítom őket, kapok értük fejpénzt.)

Erre azt mondja nekem a fickó, hogy az elég kevés fizetés! Ő jutalékkal havi 10 ezer eurót összehoz. 30% az értékesítésből.



2019. máj. 18. 12:42
 1/7 anonim válasza:
82%
nem
2019. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Aha persze
2019. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk felsőfokú angollal tényleg nagyon sovány ajánlat.
2019. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Melyik ceg ad 600brutto fölött wgyszerun munkara, legyszi kuldjetek el a hirdeteseket mert en meg egyet se láttam
2019. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos igazat mondd :D

Nyilván 3 millió fölött keres az aki a reptéren szólít le embereket és minden szart el akar adni nekik...

2019. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért túl soknak tűnik.

De nem tartom kizártnak hogy összehoz havi félmillát nettóban.

Gondolj bele, egy olyan szépségápolási cikk simán elmegy 10 ezerért egy kis tubus, a beszerzési ára meg 1000 ft.

Más kérdés hogy az illető nem valami jött-ment, hanem valakinek a valakije valszeg.

2019. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor még kezdő volt. Jutalékot kapnak az eladás után, és amikor felveszik őket persze megígérnek fűt-fát, csak aztán majd a gyakorlat mást mutat.
2019. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!